О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 52-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-8-180. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года " О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 43-1 (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года N 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 17 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 47-2, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 февраля 2011 года за N 2-8-171, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 4 марта 2011 года N 10), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 18 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 48-1, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 5 апреля 2011 года за N 2-8-173, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 8 апреля 2011 года N 15), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 15 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 49-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года за N 2-8-174, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 29 апреля 2011 года N 18) следующие изменения и дополнения:

Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 52-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-8-180 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 47-2 (2011 жылғы 25 ақпанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-171 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 10 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 48-1 (2011 жылғы 5 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-173 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 15 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуіріндегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 49-1 (2011 жылғы 22 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-174 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 18 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) "Доходы" цифру "9585968" заменить на цифру "9932720", в том числе:
"Налоговые поступления" цифру "1955104" заменить на цифру "2064804";
"Неналоговые поступления" цифру "6970" заменить на цифру "23470";
"Поступление трансфертов" цифру "7571726" заменить на цифру "7792278".
2) "Расходы" цифру "9930139" заменить на цифру "10342162".
По строке 4:
"Аппарат акима района" цифру "90631" заменить на цифру "120135";
"Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа" цифру "285448" заменить на цифру "285048";
"Оборона" цифру "118548" заменить на цифру "318548";
"Образование" цифру "6856996" заменить на цифру "6801425";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "483848" заменить на цифру "500347";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1164878" заменить на цифру "1380658";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "339565" заменить на цифру "341388";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "183524" заменить на цифру "187585";
"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "13604" заменить на цифру "14368".
В подпункте 1) пункта 1:
после слов "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "13604" заменить на цифру "14368" дополнить строками следующего содержания:
"Аппарат маслихата района" 12389 тысяч тенге";
"Погашение займов" 45426 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 2 к настоящему решению.
4. Приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 3 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель Сессии
районного маслихата                        Газиева А
Секретарь районного
маслихата                                  Талкамбаев А
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Енбекшиказахского района                   Ахметов Имангазы
14 июля 2011 года
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 15 июля
2011 года N 52-1
Приложение 1
К решению Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района
на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1) "Кірістер" "9585968" саны "993220" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Салықтық түсімдер" "1955104" саны "2064804" санына ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" "6970" саны "23470" санына ауыстырылсын;
"Трансферттердің түсімдері" "7571726" саны "7792278" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "9930139" саны "10342162" санына ауыстырылсын.
"Аудан әкімінің аппараты" "90631" саны "120135" санына ауыстырылсын;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" саны "285448" санына "285048" ауыстырылсын;
"Қорғаныс" "118548" саны "318548" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" "6856996" саны "6801425" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "483848" саны "500347" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық" "1164878" саны "1380658" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "339565" саны "341388" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "183524" саны "187585" санына ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "13604" саны "14368" санына ауыстырылсын.
1-тармақтың 1)-тармақшасының "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "13604" саны "14368" санына ауыстырылсын деген сөзден кейін келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
"Аудан мәслихат аппараты" 12389 мың теңге";
"Қарыздарды өтеу" 45426 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Газиева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшіқазақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ахметов Иманғазы
14 шілде 2011 жыл
2011 жылғы 15 шілдедегі
N 52-1 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер мен
толықтырулар енгізу туралы"
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 43-1 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А Л У Ы