О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 57-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-8-183. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19 апреля 2012 года N 6-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 19.04.2012 N 6-12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2010 года " О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 43-1 (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-8-167, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 14 января 2011 года N 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 17 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 47-2, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 февраля 2011 года за N 2-8-171, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 4 марта 2011 года N 10), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 18 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 48-1, (зарегистрирован в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 5 апреля 2011 года за N 2-8-173, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 8 апреля 2011 года N 15), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 15 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 49-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 апреля 2011 года за N 2-8-174, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 29 апреля 2011 года N 18), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 15 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2011-2013 годы" N 52-1, (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-8-180, опубликован в районной газете "Енбекшиказах" 5 августа 2011 года N 32) следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 43-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 57-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-8-183 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 6-12 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 19.04.2012 N 6-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-167 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 47-2 (2011 жылғы 25 ақпанында Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-171 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 10 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 48-1 (2011 жылғы 5 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-173 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 15 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуіріндегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 49-1 (2011 жылғы 22 сәуірінде Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-174 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 18 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 52-1 (2011 жылғы 28 шілдедегі Еңбекшіқазақ аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2-8-180 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 32 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "9932720" заменить на цифру "10386694", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "2064804" заменить на цифру "2190877";
"неналоговые поступления" цифру "23470" заменить на цифру "22110";
"поступление от продажи основного капитала" цифру "52168" заменить на цифру "27455";
"поступление трансфертов" цифру "7792278" заменить на цифру "8146252".
2) "Расходы" цифру "10342162" заменить на цифру "10726440".
В пункте 4 по строкам:
"Аппарат акима района" цифру "120135" заменить на цифру "127593";
"Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа" цифру "285048" заменить на цифру "285359";
"Оборона" цифру "318548" заменить на цифру "433541";
"Образование" цифру "6801425" заменить на цифру "7083273";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "500347" заменить на цифру "460304";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1380658" заменить на цифру "1330457";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "341388" заменить на цифру "346168";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "187585" заменить на цифру "190942";
"Транспорт и коммуникации" цифру "190645" заменить на цифру "250645";
"Погашение займов" цифру "45426" заменить на цифру "44001";
"Прочие" цифру "89437" заменить на цифру "92637".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель Сессии
районного маслихата                        Лулудова Г.
Секретарь
районного маслихата                        Талкамбаев А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики, бюджетного
планирования и предпринимательства
Енбекшиказахского района"                  Ахметов Имангазы
21 октября 2011 года
Приложение 1
к решению Енбекшиказахского
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района на
2011-2013 годы" от 21 октября
2011 года N 57-1
Приложение 1
к утвержденному решению
Енбекшиказахского
районного маслихата от 22 декабря
2010 года N 43-1 "О бюджете
Енбекшиказахского района
на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1)"Кірістер" "993220" саны "10386694" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "2064804" саны "2190877" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "23470" саны "22110" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "52168" саны "27455" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "7792278" саны "8146252" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "10342162" саны "10726440" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"Аудан әкімінің аппараты" "120135" саны "127593" санына ауыстырылсын; "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" саны "285048" санына "285359" ауыстырылсын;
"Қорғаныс" "318548" саны "433541" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" "6801425" саны "7083273" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" "500347" саны "460304" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық" "1380658" саны "1330457" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "341388" саны "346168" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "187585" саны "190942" санына ауыстырылсын;
"Көлік және коммуникация" "190645" саны "250645" санына ауыстырылсын;
"Қарыздарды өтеу" "45426" саны "44001" санына ауыстырылсын;
"Басқалары" "89437" саны "92637" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г. Лулудова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ә. Талкамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика, бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Иманғазы Ахметов
21 қазан 2011 жыл
2011 жылғы 21 қазандағы
N 57-1 "Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы N 43-1
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешіміне өзгертулер мен
толықтырулар енгізу туралы"
1-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
"Еңбекшіқазақ ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 43-1 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАЛУЫ