О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 24 марта 2011 года N 45-184. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2-10-140. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24 января 2012 года N 1-6
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24.01.2012 N 1-6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 и пунктом 5 статьи 104 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решения Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года за N 2-10-137, опубликовано в газете "Илийские зори" от 14 января 2011 года N 3 (4374), в решение Илийского районного маслихата от 18 февраля 2011 года N 43-179 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 (зарегистрировано в государственном реестре нормативно-правовых актов в управлении юстиции Илийского района 28 февраля 2011 года за N 2-10-139 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы", опубликовано в газете "Илийские зори" от 11 марта 2011 года N 12 (4383) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "25778318" заменить на цифру "25859796", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "4361217" заменить на цифру "4442695".
2) "Затраты" цифру "27164927" заменить на цифру "27369784", в том числе:
"образования" цифру "4523580" заменить на цифру "4580432";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "272372" заменить на цифру "277806";
"жилищно-коммунального хозяйства" цифру "5190366" заменить на цифру "5349487";
"сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, особо охраняемых природных территорий, охраны окружающей среды и животного мира, земельных отношений" цифру "85202" заменить на цифру "90655".
3) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-1434144" заменить на цифру "-1587523".
4) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "1434144" заменить на цифру "1587523".

Іле аудандық мәслихатының 2010 жылдың 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 наурыздағы N 45-184 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 08 сәуірде N 2-10-140 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 1-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.01.24 N 1-6 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-10-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 (4374) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-10-139 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12(4383) "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "25778318" саны "25859796" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "4361217" саны "4442695" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "27164927" саны "27369784" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беру" жолы бойынша "4523580" саны "4580432" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" жолы бойынша "272372" саны "277806" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" жолы бойынша "5190366" саны "5349487" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастар" жолы бойынша "85202" саны "90655" санына ауыстырылсын.
3) "бюджет тапшылығы (профицит)" "-1434144" саны "-1587523" санына ауыстырылсын.
4) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "1434144" саны "1587523" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Б. Сулейменова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирулы
24 марта 2011 года
К решению маслихата
Илийского района от 24 марта
2011 года "О районном бюджете
Илийского района на 2011-2013
годы" от 27 декабря 2010 года
N 39-157 изменениями и

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Кәдір Асқар Кәдірұлы
24 наурыз 2011 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 24 наурыздағы
"Іле аудандық мәслихатының
2010 жылдың 27 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2011-2013
жылдарының бюджеті туралы"

3000
5
Налог на игорный бизнес
5550
2
Фиксированный налог
5550
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
44700
1
Государственная пошлина
44700
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
35400
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
3900
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
600
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
500
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
800
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2900
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
300
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
300
2
Неналоговые поступления

3000
5
Ойын бизнесіне салық
5550
02
Тіркелген салық
5550
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
44700
1
Мемлекеттiк баж
44700
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
35400
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
3900
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
600
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
500
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
800
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
2900
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
2
Салықтық емес түсiмдер