О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 51-212. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-10-146. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24 января 2012 года N 1-6
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Илийского района Алматинской области от 24.01.2012 N 1-6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106,  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года N 2-10-137, опубликовано в газете "Илийские зори" от 14 января 2011 года N 3 (4374), в решение Илийского районного маслихата от 18 февраля 2011 года N 43-179 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 февраля 2011 года N 2-10-139, опубликовано в газете "Илийские зори" от 11 марта 2011 года N 12 (4383), в решение Илийского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 45-184 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 8 апреля 2011 года N 2-10-140, опубликовано в газете "Илийские зори" от 15 апреля 2011 года N 18 (4389), в решение Илийского районного маслихата от 15 апреля 2011 года N 46-190 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 25 апреля 2011 года N 2-10-141, опубликовано в газете "Илийские зори" от 13 мая 2011 года N 22 (4393)), в решение Илийского районного маслихата от 19 июля 2011 года N 48-201 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2010 года N 39-157 "О районном бюджете Илийского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 27 июля 2011 года N 2-10-145, опубликовано в газете "Илийские зори" от 26 августа 2011 года N 37 (4408) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Іле аудандық мәслихатының 2010 жылдың 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 51-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазандағы N 2-10-146 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қаңтардағы N 1-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012.01.24 N 1-6 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасының4-тармағына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3 (4374) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 ақпандағы N 43-179 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-139 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 (4383) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 24 наурыздағы N 45-184 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 18 (4389) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 мамырдағы N 22 (4393) "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 19 шілдедегі N 48-201 "Іле аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "Іле ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 39-157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-10-145 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 26 тамыздағы N 37(4408) "Іле таңы" газетінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "26557561" заменить на цифру "28252263";
в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "5380991" заменить на цифру "5775693".
2) "Затраты" цифру "27663439" заменить на цифру "29388141".
3) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-1516263" заменить на цифру "-1453373".
4) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "1516263" заменить на цифру "1453373".
в пункте 2 по строкам:
"образования" цифру "4696166" заменить на цифру "5041213";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "291824" заменить на цифру "291471";
"жилищно-коммунального хозяйства" цифру "5390931" заменить на цифру "5681620";
"сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, особо охраняемых природных территорий, охраны окружающей среды и животного мира, земельных отношений" цифру "93195" заменить на цифру "112887";
"транспорт и коммуникация" цифру "363224" заменить на цифру "652495".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Тустукбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирулы
21 октября 2011 года
К решению маслихата Илийского
района от 21 октября 2011 года
"О районном бюджете Илийского
района на 2011-2013 годы" от
27 декабря 2010 года N 39-157
изменениями и дополнениями N 51-212
Приложение 1
К решению маслихата Илийского

1) "Кірістер" "26557561" саны "28252263" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5380991" саны "5775693" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "27663439" саны "29388141" санына ауыстырылсын:
3) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-1516263" саны "-1453373" санына ауыстырылсын;
4) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "1516263" саны "1453373" санына ауыстырылсын.
2 тармақтағы жолдар бойынша:
"білім беру" "4696166" саны "5041213" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "291824" саны "291471" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "5390931" саны "5681620" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шарушылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "93195" саны "112887" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" "363224" саны "652495" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                              Ә. Түстікбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                               Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                               Кәдір Асқар Кәдірұлы
21 қазан 2011 жыл
Іле аудандық Мәслихатының 2011 жылғы
21 қазандағы "Іле аудандық Мәслихатының

30400
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского
состояния, а также за выдачу гражданам
справок и повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с
изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния
4185
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда
за границу на постоянное место
жительства и приглашение в Республику
Казахстан лиц из других государств, а
также за внесение изменений в эти
документы
800
06
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территории Республики
Казахстан визы к паспортам иностранцев
и лиц без гражданства или заменяющим
их документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в
Республику Казахстан
500
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
700
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
2150
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского, служебного
оружия физических и юридических лиц
(за исключением холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и других
устройств, снаряженных слезоточивыми
или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 Дж и калибра до
4,5 мм включительно)
82
12
Государственная пошлина за выдачу
разрешений на хранение или хранение и
ношение, транспортировку, ввоз на
территорию Республики Казахстан и
вывоз из Республики Казахстан оружия и
патронов к нему

30400
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттік баж
4185
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
мемлекеттік баж
800
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн мемлекеттік баж
500
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын
алу, Қазақстан Республикасының
азаматтығын қалпына келтiру және
Қазақстан Республикасының азаматтығын
тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi
үшін мемлекеттік баж
700
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн
мемлекеттік баж
2150
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды,
белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс
қаруын, механикалық шашыратқыштарды,
көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар толтырылған
аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрле
82
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе
сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға,
Қазақстан Республикасының аумағына
әкелуге және Қазақстан Республикасынан
әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж