О внесении изменений и дополнений в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 годы"
Решение Карасайского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 52-3. Зарегистрировано Карасайским районным управлением юстиции от 7 апреля 2011 года за N 2-11-102. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата от 09 января 2012 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата от 09.01.2012 № 66-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2, подпунктом 4, 5 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4 «О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год» (зарегистрировано в районном управлении юстиции государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за № 2-11-96, решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4 «О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год», зарегистрировано в районном управлении юстиции государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за № 2-11-98, утвержденное решением маслихата Карасайского района от 21 февраля 2011 года № 50-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года № 48-4 «О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 годы») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) «Доходы» цифры «7522275» заменить на цифры «9130886»;
«поступлениям трансфертов» цифры «3850823» заменить на цифры «5459434».
2) «Затраты» цифры «7625274» заменить на цифры «9252493».
3) «Чистое бюджетное кредитование» цифры «25841» заменить на цифры «25922».
4) «Сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «30000» без изменений.
5) «дефицит (профицит) бюджета» цифры «-158840» заменить на цифры «-177529».
6) «Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета» цифры «158840» заменить на цифры «177529».
в 3 пункте:
развитие обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры цифры «7000» заменить на цифры «117755»;

2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" № 48-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 52-3 шешімі. Алматы облысы Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 сәуірде N 2-11-102 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.01.2012 № 66-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы “Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы” шешіміне (Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы “Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы” № 48-4 шешімі аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 31 желтоқсанда № 2-11-96 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне енгізілді, Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы “Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы” № 48-4 шешіміне Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы № 50-4 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 28 ақпанда № 2-11-98 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне енгізілді) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) «Кірістер» "7522275" деген саны "9130886" санына ауыстырылсын:
"Ресми трансферттерден түсетін түсімдер" "3850823" деген саны "5459434" санына ауыстырылсын.
2) «Шығындар» "7625274" деген саны "9252493" санына ауыстырылсын;
3) «Таза бюджеттік кредиттеу» "25841" деген саны "25922" санына ауыстырылсын;
4) «Қаржы активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо» "30000" деген саны өзгеріссіз;
5) «Бюджет тапшылығы (профицит)» "-158840" деген саны "-177529" санына ауыстырылсын;
6) «Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)» "158840" деген саны "177529" санына ауыстырылсын.
3 тармақтағы:
Инженерлік коммуникациялық жүйесін дамытуға "7000" мың теңге саны "117755" мың теңге санына ауыстырылсын;

проведение ветеринарных мероприятий по эпизоотии цифры «29725» заменить на цифры «31377».
а также дополнить:
строительство и реконструкция объектов образования 1459183 млн.тенге (строительство средней школы на 1200 мест в г.Каскелен);
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 36020 тыс.тенге;
оказание мер государственной поддержки участникам «Программы занятости 2020» 1001 тыс. тенге;
в 4 пункте:
по строке «образование» цифры «5652810» заменить на цифры «7166621»;
по строке «социальная помощь и социальное обеспечение» цифры «150685» заменить на цифры «151686»;
по строке «жилищно-коммунального хозяйства» цифры «820464» заменить на цифры «931219»;
по строке «сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифры «68170» заменить на цифры «69822»;
по строке «свободные остатки бюджетных средств» цифры «190199» заменить на цифры «208888».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнение данного решения предоставить постоянной комиссии (С.Донбаев) по бюджету, финансам, социально экономического развития и расширения структуры рыночной экономики и предпринимательства.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 52-сессии
Карасайского районного
маслихата                         К.У.Катубаев
Секретарь
Карасайского районного
маслихата                        М.Т.Ахметов
Приложение № 1
Утвержденное решением маслихата

Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге "29725" мың теңге саны "31377" мың теңге санына ауыстырылсын;
Білім беру объектілерінің құрылысы мен жаңғыртуын дамытуға 1459183 мың теңге (Қаскелең қаласында 1200 орынды орта мектеп құрылысына) енгізілсін;
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 36020 мың теңге енгізілсін;
"Жұмыспен қамту -2020" бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға-жалақының ішінара субсидиялауға 1001 мың теңге енгізілсін.
4 тармақтағы:
"Білім беру" деген жол бойынша "5652810" саны "7166621" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жол бойынша "150685" саны "151686" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "820464" саны "931219" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "68170" саны "69822" санына ауыстырылсын;
"Бос қалдықтар қозғалысы" деген жол бойынша "190199" саны "208888" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-ші қосымшасы осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Көрсетілген шешімнің 6-шы қосымшасы осы шешімнің 6-шы қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4.Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономикалық даму, нарықтық экономиканың құрылымы мен кәсіпкерлікті ұлғайту жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Донбаев) ұсынылсын.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс 52-ші
сессиясының төрағасы                    Қ.О.Қатубаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 М.Т.Ахметов
Қарасай аудандық мәслихаттың