О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 61-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-11-106. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 09 января 2012 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата  Алматинской области от 09.01.2012 № 66-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан" "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-11-96, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 15 января 2011 года N 3), в решение Карасайского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 50-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-11-98, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 12 марта 2011 года N 12), в решение Карасайского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 52-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 7 апреля 2011 года за N 2-11-102), в решение Карасайского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 53-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 26 апреля 2011 года за N 2-11-104, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 14 мая 2011 года N 21), в решение Карасайского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 57-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-11-105, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 3 сентября 2011 года N 37) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 61-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-11-106 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.01.2012 № 66-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-96 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 50-4 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-98 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 52-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-102 нөмірімен тіркелген), 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 53-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 26 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-104 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 мамыр N 21 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 18 шілдедегі N 57-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 3 қыркүйек N 37 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифры "9939936" заменить на цифры "9829900";
"поступления трансферты из областного бюджета" цифры "5292823" заменить на цифры "4382787";
2) "Затраты" цифры "10076084" заменить на цифры "9936158".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифры "25840" заменить на цифры "25073".
4) "Дефицит (профицит) бюджета" цифры "-207418" заменить на цифры "-176761".
5) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "207418" заменить на цифры "176761".
в пункте 4 по строкам:
"Оказание государственных услуг общего характера" цифры "296851" заменить на цифры "399006";
"Учреждение образования" цифры "7311236" заменить на цифры "6407968";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "165932" заменить на цифры "165514";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "1078217" заменить на цифры "1115431";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "331255" заменить на цифры "334209";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "75187" заменить на цифры "81073";
"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифры "48445" заменить на цифры "53772":
"Транспорт и коммуникации" цифры "695578" заменить на цифры "776490";
"прочие" цифры "58900" заменить на цифры "61486";
"трансферты" цифры "3144" заменить на цифры "529870";
"погашение займов" "58032" заменит на цифры "57665".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        С. Донбаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        М. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Карасайского района                         Азат Нурхасенович Хамитов
18 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Карасайского района от 21 октября
2011 года N 61-3 О внесении изменений
в решение Карасайского районного
маслихата от 22 декабря 2010 года
N 48-4 "О районном бюджете Карасайского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Карасайского района
от 22 декабря 2011 года N 48-4
"О районном бюджете Карасайского
района на 2011-2013 годы"
Бюджет Карасайского района на 2011 год
Категории
Сомасы
(тыс.
теңге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

1) "Кірістер" "9939936" саны "9829900" санына ауыстырылсын;
"облыстық бюджеттен түсетін ресми трансферттер" "5292823" саны "4382787" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "10076084" саны "9936158" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік" сөзінен кейін "несиелендіру" сөзі "кредиттеу" сөзімен "25840" саны "25073" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-207418" саны "-176761" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" бойынша "207418" саны "176761" санына ауыстырылсын.
4 тармақтағы жолдар бойынша:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" "296851" саны "399006" санына ауыстырылсын;
"Білім" сөзінен кейін "мекемелеріне" сөзі "беру" сөзімен "7311236" саны "6407968" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік сөзінен кейін "қамтамасыз ету" сөзін "қамтамасыздандыру" сөзімен "165932" саны "165514" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1078217" саны "1115431" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "331255" саны "334209" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау жер қатынастарына" "75187" саны "81073" санына ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "48445" саны "53772" санына ауыстырылсын;
"Көлік және коммуникацияға" "695578" саны "776490" санына ауыстырылсын;
"басқаларына" "58900" саны "61486" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "3144" саны "529870" санына ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" "58032" саны "57665" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            С. Донаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Азат Нұрхасенұлы Хамитов
21 қазан 2011 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 қазандағы
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 61-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихаттың
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

57194
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения с.Ушконур
130000
70000
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения
г.Каскелен, мкр. Южный
102500
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения
с.Ерменсай
100000
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения с.Сауыншы
80000
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения с.Коксай
120000
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения с.Акжар
7000
145000
Строительство и
реконструкция
Аксайского водовода
с.Акжар
8000
80000
Строительство и
реконструкция
Аксайского водовода
с.Иргели
3155
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения
с.Карагайлы
85442
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения
с.Жандосов
360329
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения с.Кокшокы
75000
Реконструкция и
строительство системы
водоснабжения
с.Кыргауылды

57194
Үшқоңыр ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
130000
70000
Қаскелең қаласындағы,
Южный ықшам ауданындағы
ауыз су жүйелерінің
құрылысы мен жаңғыртуына
102500
Ерменсай ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
100000
Сауыншы ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
80000
Көксай ауылындағы ауыз су
жүйелерінің құрылысы мен
жаңғыртуына
120000
Ақжар ауылындағы ауыз су
жүйелерінің құрылысы мен
жаңғыртуына
7000
145000
Ақжар ауылындағы Ақсай
бас су ағызғы жүйелерінің
құрылысы мен жаңғыртуына
8000
80000
Іргелі ауылындағы Ақсай
бас су ағызғы жүйелерінің
құрылысы мен жаңғыртуына
3155
Қарағайлы ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
85442
Жандосов ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
360329
Көкшоқы ауылындағы ауыз
су жүйелерінің құрылысы
мен жаңғыртуына
75000
Қырғауылды ауылындағы
ауыз су жүйелерінің
құрылысы мен жаңғыртуына