О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 23 февраля 2011 года N 45-218. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента Алматинской области 28 февраля 2011 года N 2-12-169. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2873290" заменить на цифру "2872061";
"поступлениям трансфертов" цифру "2769206" заменить на цифру "2767977", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "179955" заменить на цифру "178726", в том числе:
"проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "2392" заменить на цифру "1215";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "5156" заменить на цифру "5104".
2) "Затраты" цифру "2873290" заменить на цифру "2878638".
3) Слова "Чистые бюджетные займы" заменить на "Чистое бюджетное кредитование", цифру "31809" заменить на цифру "31260", в том числе:
Слова "бюджетные займы" заменить на "бюджетные кредиты", цифру "32937" заменить на цифру "32388".
6) Слово "дефицит" заменить на "дефицит (профицит) бюджета", цифру "0" заменить на цифру "-37837".
в пункте 6:
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "5156" заменить на цифру "5162" и "проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "2392" заменить на цифру "1215".
в пункте 7:

Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда N 2-12-169 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "2873290" саны "2872061" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол бойынша "2769206" саны "2767977" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "179955" саны "178726" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге" деген жол бойынша "2392" саны "1215" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға" деген жол бойынша "5156" саны "5104" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "2873290" саны "2878638" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік несиелеуге" деген сөздер "Таза бюджеттік кредиттеу" деп өзгертілсін, осы жол бойынша "31809" саны "31260" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несие" деген сөздер "бюджеттік кредиттер" деп өзгертілсін, осы жол бойынша "32937" саны "32388" санына ауыстырылсын.
6) "Тапшылық" деген сөздер "Бюджет тапшылығы (профициті)" деп өзгертілсін, осы жол бойынша "0" саны "-37837" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға" деген жол бойынша "5156" саны "5162" санына ауыстырылсын және "жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге" деген жол бойынша "2392" саны "1215" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:

по строке "государственные услуги общего характера" цифру "183862" заменить на цифру "186662";
по строке "образование" цифру "1673459" заменить на цифру "1675215";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "137749" заменить на цифру "133069";
по строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "586883" заменить на цифру "590883";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "79000" заменить на цифру "77829";
"транспорт и коммуникации" цифру "93127" заменить на цифру "86927";
"прочие" цифру "22778" заменить на цифру "27458";
добавить строку:
"трансферты" 4163 тысяч тенге и свободные остатки бюджетных средств 20253 тысяч тенге, из них направить 6577 тысяч тенге на затраты".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложением 5 в соответствии с  приложением 2.
4. Дополнить указанное решение приложением 6 в соответствии с приложением 3.
5. Дополнить указанное решение приложением 7 в соответствии с приложением 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Каратальского районного
маслихата:                                 Б. Байтаев
Секреталь Каратальского
районного маслихата:                       М. Рахимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
23 февраля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 23 февраля
2011 года N 45-218 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" деген жол бойынша "183862" саны "186662" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жол бойынша "1673459" саны "1675215" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жол бойынша "137749" саны "133069" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" деген жол бойынша "586883" саны "590883" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "79000" саны "77829" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" деген жол бойынша "93127" саны "86927" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" деген жол бойынша "22778" саны "27458" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" 4163 мың теңге және "бюджет қаражатының бос қалдықтары 20253 мың теңге, 6577 мың теңгесі шығындарға бағытталсын" деген жолмен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
6. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық
мәслихатының сессия төрағасы:              Б. Байтаев
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      М. Рақымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы:             Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
2011 жылғы 23 ақпан
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 42-206 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы
шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы

037
Строительство и реконструкция объектов образования
в том числе:
Строительство начальной средней школы Оян, в селе Оян
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
028
Развитие коммунального хозяйства
в том числе:
Реконструкция и строительство теплотрассы по ул. Турксиба, ул. Илийская, переулок Уштобинский в г. Уштобе
Реконструкция и строительство канализационных сетей в г. Уштобе

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде:
Оян ауылындағы, Оян орталау мектебінің құрылысы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
оның ішінде:
Үштөбе қаласындағы Түрксіб, Іле көшелерін және Уштобинский қиылысын жылу беру жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуына
Үштөбе қаласындағы канализация жүйелерінің құрылысы мен жаңғыртуға

029
Развитие системы водоснабжения
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Ескельды
Реконструкция и строительство системы водоснабжения г. Уштобе
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Копберлик
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Кызылжар
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Бастобе
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
Строительство арендных домов в городе Уштобе
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры г. Уштобе
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 23 февраля
2011 года N 45-218 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 6
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Перечень инвестиционных проектов на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
029
Развитие системы водоснабжения
Реконструкция и строительство системы водоснабжения села Фрунзе
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
Строительство арендных домов в городе Уштобе
Строительство коммунальных домов в районе
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры г. Уштобе
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 23 февраля
2011 года N 45-218 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"Об районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 7
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "Об районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Перечень инвестиционных проектов на 2013 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
4
Образование

029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Ескелды ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
Үштөбе қаласын сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
Көпбірлік ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
Қызылжар ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
Бастөбе ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
Үштөбе қаласындағы жалдамалы үйлердің құрылысы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Үштөбе қаласындағы инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 42-206 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
3-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы
шешіміне
6-қосымша
2012 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Фрунзе ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
Үштөбе қаласында жалдамалы үйлердің құрылысы
Ауданда коммуналдық үйлердің құрылысы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Үштөбе қаласындағы инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 42-206 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
4-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы
шешіміне
7-қосымша
2013 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
4
Білім беру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
037
Строительство и реконструкция объектов образования
в том числе:
Строительство средней школы Лермонтова, в селе Кызылжар
Строительство селе Бастобе мастерской и общежития
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
029
Развитие системы водоснабжения
Реконструкция и строительство системы водоснабжения селе Жанаталап
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района

466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
оның ішінде:
Қызылжар ауылындағы Лермонтов атындағы орта мектебінің құрылысы
Бастөбе ауылында жатақхана және шеберхана құрылысы
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Жаңаталап ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесінің құрылысы және қайта құрылысы
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі