О внесении изменении и дополнении в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2011 года N 40-310. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-13-138. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-360
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20.12.2011 N 48-360
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь нормами подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 36-276 "О бюджете Кербулакского района на 2011 год" (зарегистрировано в управлении Юстиции Кербулакского района в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-13-131 опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 07 января 2011 года N 1 (3542), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2011 года "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата N 36-276 от 24 декабря 2010 года "О бюджете Кербулакского района на 2011 год" N 39-292 (зарегистрировано управлении юстиции Кербулакского района в государственном реестре нормативных правовых актов 02 марта 2011 года N 2-13-134, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11 марта 2011 года N 10 (3551), в решение Кербулакского районного маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата N 36-276 от 24 декабря 2010 года "О бюджете Кербулакского района на 2011 год" N 40-296 (зарегистрировано управлении юстиции Кербулакского района в государственном реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года N 2-13-136, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 08 апреля 2011 года N 14 (3555)следующие изменения и дополнения:
В наименование решении после цифры "2011" дополнить цифрой "-2013":
Пункт 1:
1) В строке "Доходы" сумма "3853425" изменить на сумму "3994289" сумму, в том числе: В строке "Налоговые поступления" сумму "90203" изменить на сумму "92888"; В строке "Поступление от продажи основного капитала" сумму "1341" изменить на сумму "9656"; В строке "Поступление трансфертов" сумму "3759353" изменить на сумму "3889217";
В строке "Целевые текущие трансферты" сумму "263750" изменить на сумму "284614";

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 40-310 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-13-138 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-360 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011.12.20 N 48-360 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4)-тармақшасын, 109-бабының 5-тармағын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын басшылыққа алып, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 (Кербұлақ аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-13-131 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылы 07 қаңтарында "Кербұлақ жұлдызы" газетінің 1 (3542), нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 17 ақпандағы N 39-292 "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Кербұлақ аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 02 наурызында 2-13-134 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 11 наурызындағы "Кербұлақ жұлдызы" газетінің 10 (3551), нөмірінде жарияланған), 2011 жылғы 25 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 36-276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 40-296 (Кербұлақ аудандық әділет басқармасында 2011 жылдың 31 наурызында 2-13-136 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 08 сәуіріндегі "Кербұлақ жұлдызы" газетінің 14 (3555), нөмірінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Шешімнің атауында "2011" санынан кейін "-2013" санымен толықтырылсын.
1-тармақта:
1) "Кірістер" деген жолы бойынша "3853425" саны "3994289" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Салық түсімдері" деген жолы бойынша "90203" саны "92888" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "1341" саны "9656" санына ауыстырылсын;
"Трансферттерден түсетін түсімдер" деген жолы бойынша "3759353" саны "3889217" санына ауыстырылсын;
"Ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жолы бойынша "263750" саны "384614" санына ауыстырылсын.
"Нысаналы даму трансферттері" деген жолы бойынша "784988" саны "793988" санына ауыстырылсын;

2) В строке "Расходы" сумму "3896168" изменить на сумму "4037090";
В строке "Государственные услуги общего характера" сумму "215917" изменить на сумму "220537";
В строке "Оборона" сумму "16158" изменить на сумму "21758";
В строке "Образование" сумму "2556026" изменить на сумму "2684682";
В строке "Социальная помощь и социальное обеспечение" сумму "148978" изменить на сумму "150799";
В строке "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" сумму "81777" изменить на сумму "81837";
В строке "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" сумму "125543" изменить на сумму "125708";
В строке "Чистое бюджетное кредитование" сумму "39113" изменить на сумму "39055";
В строке "Дефицит (профицит) сумму "-81914" изменить на сумму "81914";
В строке "Финансирование дефицита бюджета" сумму "81914" изменить на сумму "81914".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Дополнить приложение 23 к указанному решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2011 года.
Председатель сессии                        Солтабаев Темирболат Солтабаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства                      Тулегенов Шалхибай Молдахметович
15 апреля 2011 года
Внесение изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2011 год N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Утвержден решением маслихата
N 40-310 от 14 апреля 2011 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2011 год" утвержден
решением маслихата N 36-276
от 24 декабря 2010 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

2) "Шығындар" деген жолы бойынша "3896168" саны "4037090" санына ауыстырылсын;
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетуге" деген жолы бойынша "215917" саны "220537" санына ауыстырылсын;
"Қорғаныс" деген жолы бойынша "16158" саны "21758" санына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру" деген жолы бойынша "2556026" саны "2684682" санына ауыстырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" деген жолы бойынша "148978" саны "150799" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік"" деген жолы бойынша "81777" саны "81837" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жолы бойынша "125543" саны "125708" санына ауыстырылсын;
"Таза бюджеттік кредиттеу" деген жолы бойынша "39113" саны "39055" санына ауыстырылсын;
"Бюджет тапшылығы" (профицит) деген жолы бойынша "-81914" саны "-81856" санына ауыстырылсын;
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолы бойынша "81914" саны "81856" санына ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Аталған шешім осы шешімнің 23-қосымшаларымен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Темірболат Солтабайұлы Солтабаев
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
15 сәуір 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 36-276 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы 2011 жылғы 14 сәуір
N 40-310 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2011 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 36-276 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
1
2
3
4
5
6

500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов
1823
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц и
40
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам
3
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан
18
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1000
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением
18
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики
20
2
Неналоговые поступления
2528
01
Доходы от государственной собственности
430
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
430
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
430
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемымые из местного бюджета
1112
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемымие из местного бюджета
1112
.05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
60
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1052
06
Прочие неналоговые поступления
986
Прочие неналоговые поступления
986
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
986
3
Поступления от продажи основного капитала
9656
03
Продажа земли и нематериальных активов
9656
1
Продажа земли
9656
01
Поступления от продажи земельных участков
9656
4
Поступления трансфертов
3889217
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3889217
2
Трансферты из областного бюджета
3889217
01
Целевые текущие трансферты

500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1823
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
40
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
18
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
1000
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық, қызметтік қарудың "аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20
2
Салықтық емес түсiмдер
2528
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
430
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
430
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
430
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1112
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1112
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
60
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
1052
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
986
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
986
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
986
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
9656
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
9656
1
Жерді сату
9656
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
9656
4
Трансферттердің түсімдері
3889217
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3889217
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3889217
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер