О районном бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 48-357. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 26 декабря 2011 года N 2-13-146. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 апреля 2013 N 15-98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26.04.2013 N 15-98.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы - 4642268 тыс тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 106650 тысяч тенге;
не налоговым поступлениям - 3642 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 8000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4523966 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 764579 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 1124498 тысяч тенге;
субвенции – 2634889 тысяч тенге.
2) Затраты - 4669944 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 52335 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 55821 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3486 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) - -86072 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – 86072 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55821 тысяч тенге;
погашение займов – 3486 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кербулакского района Алматинской области от 17.02.2012 N 02-11 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 05-30 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 06-43 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 08-56 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 11-71 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 12-76 (вводится в действие с 01.01.2012).

Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 48-357 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 желтоқсанда N 2-13-146 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15-98 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2013 N 15-98 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 4642268 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 106650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4523966 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер - 764579 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 1124498 мың теңге;
субвенция - 2634889 мың теңге.
2) Шығындар - 4669944 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 52335 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 55821 мың теңге.
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3486 мың теңге.
4) Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо – 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) - -86072 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 86072 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55821 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3486 мың теңге.
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 02-11 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 05-30 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 06-43 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 08-56 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.09 N 11-71 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.10 N 12-76 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1945 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Есимов Бакытбек Сансызбаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства                        Тулегенов Шалхибай Молдахметович
20 декабря 2011 года
"Бюджет Кербулакского района на
2012-2014 годы" N 48-357 от
20 декабря 2011 года
Утвержден решением маслихата
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Кербулакского района Алматинской области от 10.12.2012 N 12-76 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма
(тыс
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған төтенше резерві 1945 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетті атқару барысында қысқартуға жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Бақытбек Сансызбайұлы Есімов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
20 желтоқсан 2011 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 48-357
шешімі туралы
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012.12.10 N 12-76 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

013
Капитальные расходы государственных
органов
200
040
Реализация мероприятий для решения
вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках
Программы "Развитие регионов" за счет
целевых трансфертов из республиканского
бюджета
6500
471
Отдел образования, физической культуры
и спорта района (города областного
значения)
22973
001
Услуги по обеспечению деятельности
отдела образования, физической культуры
и спорта
22973
Функциональные группы
Сумма
(тыс.
тенге)
Малая функция
Администратор бюджетной программы
Программа
Подпрограмма
Наименование
3.Чистое бюджетное кредитование
55998
Бюджетные кредиты
55728
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
55728
1
Сельское хозяйство
55728
476
Отдел экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства района (города
областного значения)
55728
004
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных
пунктов
55728
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
3730
01
Погашение бюджетных кредитов
3730
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3730
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
3730
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
4.Операционное сальдо проведенные
финансовыми активами
0
Покупка финансовых активов
0
Поступление за счет продажи государственных
финансовых активов
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
5. Дефицит(профицит)
-55998

013
Мемлекеттік органдардың күрделі
шығыстары
200
040
Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде
өңірлердің экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске
асыру
6500
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22973
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
қызметін қамтамасыз ету
22973
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
3. Таза бюджеттік кредиттеу
55998
Бюджеттік кредиттер
59728
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
59728
1
Ауыл шаруашылығы
59728
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі
59728
006
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік
саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін бөлінген
бюджеттік кредиттер
59728
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3730
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3730
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
3730
013
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен
берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3730
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
4. Қаржы активтерімен жасалынған
операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
5.Бюджет тапшылығы (профицит)
-55998