О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 18 марта 2011 года N 53-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 07 апреля 2011 года N 2-14-106. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статьи 104 пункта 5, статьи 106 пункта 2 подпункта 4, статьи 109 пункта 5 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьи 6 пункта 1 подпункта 1 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-14-102, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 14 января 2011 года N 4(57), от 21 января 2011 года N 3(58), 28 января 2011 года N 4(59), в решение Коксуского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 февраля 2011 года N 2-14-105, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 11 марта 2011 года N 10(65), следующие изменения:
В пункте 1:
1) "Доходы" цифру "3014980" заменить на цифру "3038742" в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "2946001" заменить на цифру "2969763".
2) "Расходы" цифру "3003490" заменить на цифру "3059528".
5) "дефицит" цифру "-60307" заменить на цифру "-92583".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "60307" заменить на цифру "92583".
В пункте 3:
Образование цифру "2076113" заменить на цифру "2123797";
Социальная помощь и социальное обеспечение цифру "131922" заменить на цифру "132494";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "82421" на цифру "90203".

Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 53-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 07 сәуірде N 2-14-106 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-14-102 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 2(57), 21 қаңтардағы N 3(58), 28 қаңтардағы N 4(59) жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 51-1 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2-14-105 тіркелген, аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде 2011 жылғы 11 наурыздағы N 10(65) жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) "Кірістер" "3014980" саны "3038742" санына ауыстырылсын оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2946001" саны "2969763" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "3003490" саны "3059528" санына ауыстырылсын.
5) бюджет тапшылығы "-60307" саны "-92583" санына ауыстырылсын.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру "60307" саны "92583" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы:
Білім беруге "2076113" саны "2123797" санына ауыстырылсын;
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру "131922" саны "132494" санына ауыстырылсын;
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына "82421" саны "90203" санына ауыстырылсын.