О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 62-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-14-115. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 30 декабря 2010 года за N 2-14-102, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 14 января 2011 года N 2(57), от 21 января 2011 года N 3(58), 28 января 2011 года N 4(59), Коксуского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 51-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 28 февраля 2011 года N 2-14-105, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 11 марта 2011 года N 10(65), Коксуского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 53-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 7 апреля 2011 года N 2-14-106, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 15 апреля 2011 года N 15(70), Коксуского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 55-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 22 апреля 2011 года N 2-14-107, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 29 апреля 2011 года N 17(72), Коксуского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 58-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах от 27 июля 2011 года N 2-14-111, опубликовано в газете "Нұрлы Коксу" от 2 сентября 2011 года N 35(90), от 9 сентября 2011 года N 36 (91), от следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 62-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-14-115 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 2(57), 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 3(58), 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4(59) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 51-1 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 10(65) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 наурызындағы "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 53-1 (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 15(70) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55-1 (2011 жылғы 22 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-107 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 17(72) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "Көксу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 58-1 (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 2 қыркүйектегі N 35 (90), 2011 жылғы 9 қыркүйектегі N 36 (91) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "3182033" заменить на цифру "3261466" в том числе:
"Налоговые поступления" цифру "86460" заменить на цифру "80625";
"Неналоговые поступления" цифру "5352" заменить на цифру "8941";
"Поступления от продажи основного капитала" цифру "1466" заменить на цифру "3712";
"Поступления трансфертов" цифру "3088755" заменить на цифру "3168188",
2) "Расходы" цифру "3202819" заменить на цифру "3267252";
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "70956" заменить на цифру "37478";
"Бюджетные кредиты" цифру "72263" заменить на цифру "38027";
"Погашение бюджетных кредитов" цифру "1307" заменить на цифру "549";
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "35000" заменить на цифру "50000";
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-126742" заменить на цифру "-92506";
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "126742" заменить на цифру "92506";
В пункте 3 по строкам:
"Государственные услуги общего характера" цифру "190131" заменить на цифру "200878";
"Оборона" цифру "119582" заменить на цифру "119557";
"Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "1144" заменить на цифру "961";
"Образование" цифру "2149110" заменить на цифру "2162078";
"Социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "140204" заменить на цифру "133830";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "249576" заменить на цифру "297990";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "66324" заменить на цифру "74119";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "90926" на цифру "90761";
"Транспорт и коммуникации" цифру "161962" заменить на цифру "153668";
"Прочие" цифру "25265" на цифру "24815".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Сарсекулов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Кисметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Асель Базархановна Амирсеитова
21 октября 2011 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 21 октября 2011 года

1) "Кірістер" "3182033" саны "3261466" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"Салықтық түсімдер" "86460" саны "80625" санына ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" "5352" саны "8941" санына ауыстырылсын;
"Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "1466" саны "3712" санына ауыстырылсын;
"Трансферттердің түсімдері" "3088755" саны "3168188" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "3202819" саны "3267252" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "70956" саны "37478" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" "72263" саны "38027" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1307" саны "549" санына ауыстырылсын;
4) "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "35000" саны "50000" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-126742" саны "-92506" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "126742" саны "92506" санына ауыстырылсын;
3-тармақтағы жолдар бойынша:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "190131" саны "200878" санына ауыстырылсын;
"Қорғанысқа" "119582" саны "119557" санына ауыстырылсын;
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне" "1144" саны "961" санына ауыстырылсын;
"Білім беруге" "2149110" саны "2162078" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз етуге" "140204" саны "133830" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "249576" саны "297990" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "66324" саны "74119" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "90926" саны "90761" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникацияға" "161962" саны "153668" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "25265" саны "24815" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрайымы                       Н. Сәрсеқұлов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
2011 жылғы 21 қазан
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
Көксу ауданы мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу