О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 66-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-14-119. Утратило силу - решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коксуского района на 2012-2014 годы в соответствии с приложениями 123 в том числе на 2012 год в следующем объеме:
1) доходы – 4208651 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 84818 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10904 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3750 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 4109179 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 1129439 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1118604 тысяч тенге;
субвенции – 1861136 тысяч тенге.
2) затраты – 4239249 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 62188 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 65529 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3341 тысяча тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -92786 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92786 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Коксуского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 3-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 4-2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 7-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 8-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 10-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Резерв акима района установленный по постановлению Акима района на устранение чрезвычайных ситуации утвердить в сумме 1436 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 5.

Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 66-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-14-119 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4208651 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 84818 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3750 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4109179 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 1129439 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1118604 мың теңге;
субвенциялар – 1861136 мың теңге.
2) шығындар – 4239249 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредит беру – 62188 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65529 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3341 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы – -92786 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 92786 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 3-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 4-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 7-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 8-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 N 10-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Аудан әкімдігі қаулысымен белгіленетін, 2012 жылға арналған табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 1436 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының жобалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           С. Байгабылов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Кисметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        А.Б. Амирсеитова
20 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 66-2 "О районном
бюджете Коксуского района

5. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С. Байғабылов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Б. Қисметов
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының
экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Ә.Б. Әмірсейітова
2011 жылғы 20 желтоқсан
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы