Об образовании избирательных участков на территории Коксуского района
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 12-47. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 04 января 2012 года N 2-14-120. Утратило силу решением акима Коксуского района Алматинской области от 09 апреля 2014 года N 04-10
Сноска. Утратило силу решением акима Коксуского района Алматинской области от 09.04.2014 N 04-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Коксуского района, в установленных границах, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Халелова Даулета Кенжехановича.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Осербаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Коксуской районной
избирательной комиссии                     Агыбаев Гани Бартаевич
20 декабря 2011 года
Приложение
к решению акима
Коксуского района
от "20" декабря 2011 года
№ 12-47 "Об образовании
избирательных участков
на территории Коксуского района"
Избирательные участки по Коксускому району:
Ауэзовский избирательный участок № 518
Центр: поселок Балпык би, улица Жолбарыс би 56, "Автобаза", телефон: 20952
В границах: поселок Балпык би, улицы: Жетысу, Калдарбекова, Ибраимова, Саткынова, Маметова, Надырбая, Маметова,Курманова, Даулетова,Мынбаева, Валиханова, Жолбарыс би, Ауэзова, Жумабекова, полностью; Темирбаева № 7 -29 (нечетная сторона), № 6-30 (четная сторона), Исабаева № 2-86 (четная сторона), № 1-85 (нечетная сторона).
Жапсарбаевский избирательный участок № 519
Центр: поселок Балпык би, улица Измайлова 17, казахская средняя школа-гимназия поселок Балпык би, телефон:22351
В границах: поселок Балпык би, улицы: Казбек би, Айтеке би, Ескельды би, Солтанбай батыр, Нурпеисова, Измайлова, Мырзабекова, Байтурсынова, Асан Тажи, Бакумова, Кабанбая, Жалайыра полностью, Темирбаева № 1-7 (нечетная сторона), № 2-6 (четная сторона), Исабаева № 88-142 (четная сторона), № 87-141 (нечетная сторона), Шадрина № 2-10 (четная сторона), микрорайоны Нусипова, Толе би полностью.
Балпыкский избирательный участок № 520
Центр: поселок Балпык би, улица Исабаева 154, административное здание акционерного общества "Коксу-Шекер", телефон: 20821.
В границах: поселок Балпык би, улицы: Молдабергенова, Байтурбай би, Оракты батыра, Шагирова, Алтынсарина, Акын Сара полностью; Амангельды № 1-80 (четная сторона), с № 1-55 (нечетная сторона), Исабаева № 144-258 (четная сторона), № 143-247 (нечетная сторона).
Наурызбайский избирательный участок № 521

Көксу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Көксу аудан әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 12-47 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 04 қаңтарда N 2-14-120 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі N 04-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 09.04.2014 N 04-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес және Көксу аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көксу ауданының аумағында сайлау учаскелерінің бекітілген шекараларында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Дәулет Кенжеханұлы Халеловке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Өсербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ағыбаев Ғани Бартайұлы
20 желтоқсан 2011 жыл
Көксу ауданы әкімінің
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
"Көксу ауданының аумағында
сайлау учаскелерін құру туралы"
N 12-47 шешіміне қосымша
Көксу ауданы бойынша сайлау учаскелері
N 518 Әуезов сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би кенті, Жолбарыс би көшесі 56, "Автобаза", телефон: 20952
Шекарасы: Балпық би кенті, Жетісу, Қалдарбеков, Ибраимов Сатқынов, Маметова, Құрманов, Даулетов, Мыңбаев, Уалиханов, Жолбарыс би, Әуезов, Жұмабеков, Надырбай көшелері толық, Темірбаев N 7-29 (тақ жағы), N 6-30 (тақ жағы), Исабаев N 2-86 (жұп жағы), N 1-85(тақ жағы).
N 519 Қалқа Жапсарбаев сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би кенті, Измайлов көшесі 17, Балпық би кентіндегі қазақ орта мектеп - гимназиясы, телефон: 22351.
Шекарасы: Балпық би кенті: Қазбек би, Айтеке би, Ескелді би, Солтанбай батыр, Нұрпейісов, Измайлов, Мырзабеков, Байтұрсынов, Асан Тәжі, Бакумов, Қабанбай батыр, Жалайыр, Қонаев, Желтоқсан, Балпық би көшелері толығымен, Темірбаев N 1-7 (тақ жағы) 2-6 (жұп жағы), Исабаев N 88-142 (жұп жағы), N 87-141(тақ жағы), Шадрин N 2-10(жұп жағы), Нүсіпов және Төле би шағын аудандары.
N 520 Балпық би сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би кенті, Амангелді көшесі 1, "Көксу-Шекер" акционерлік қоғамның әкімшілік ғимараты, телефон:20821.
Шекарасы: Балпық би кенті, Молдабергенов, Байтұрбай би, Орақты батыр, Шағыров, Ыбырай Алтынсарин, Ақын Сара көшелері толығымен, Амангелді көшелері N 2-80(жұп жағы), N 1- 55 (тақ жағы), Исабаев N 144-258 (жұп жағы), N 143-247 (тақ жағы).
N 521 Наурызбай сайлау учаскесі

Центр: поселок Балпык би, улица Исабаева 247, неполная средняя школа имени Кундакбаевой, телефон: 21514.
В границах: поселок Балпык би, улицы: Наурызбая, Алдабергенова, Жарокова полностью; Таттибай батыра № 1-67 (нечетная сторона), Исабаева № 57-165 (нечетная сторона), № 260-508 (четная сторона), № 249-335 (нечетная сторона), Амангельды № 82-166 (четная сторона), № 57-165 (нечетная сторона).
Жангельдинский избирательный участок № 522
Центр: поселок Балпык би, улица Тазабулак 1, средняя школа имени Курманова № 2, телефон: 20298.
В границах: поселок Балпык би, улицы: Тулебаева, Байсеитовой, Жансугурова, Мауленбая, Жангельдина, Баисова, Молдагуловой, Мусабека, Бакая, Нартбай датка, Гарышкер, Бактыбай батыра, Жамбыла, Момышулы, микрорайон "Тазабулак" полностью; переулок Койшыбаева.
Абаевский избирательный участок № 523
Центр: поселок Балпык би, улица Сейфуллина 35, детский сад "Алпамыс", телефон: 21814.
В границах: поселок Балпык би, улицы: Каблиса, Карынбай батыра, Жапсарбаева, Абая, Сейфуллина, Койлык, Азизбекова, Дарабоз ана, Майке акын, Тынышбая полностью.
Достыкский избирательный участок (закрытый) № 524
Центр: поселок Балпык би, улица Измайлова 4, центральная районная больница, телефон: 21155.
В границах: поселок Балпык би, улица Измайлова № 4.
Акшатоганский избирательный участок № 525
Центр: село Акшатоган, улица Калинина 16, средняя школа № 5, телефон: 20219.
В границах: село Акшатоган.
Теректинский избирательный участок № 526
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова 17, средняя школа № 4 имени Исабаева, тел.20017
В границах: село Теректы.
Мамбетский избирательный участок № 527
Центр: село Мамбет, улица Мамбета 7, сельский Дом культуры, телефон: 25477.
В границах: село Мамбет, Коксуская плотина, теплица, сад, участок Сарыбастау.
Избирательный участок Айтеке би № 528
Центр: село Енбекшиказах, улица Абданбековой 1, Енбекшиказахская средняя школа, телефон: 31554.
В границах: село Енбекшиказах, участок ремонта автодороги, маслозавод, сад.
Какпактинский избирательный участок № 529
Центр: село Мамбет, Какпактинский отгонный участок, телефон: 25477
В границах: отгонные участки Какпакты, Желдыкара, Жетыжал, Турсынбай.
Жамбылский избирательный участок № 530
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла 17, средняя школа имени Жамбыла, телефон: 31957.
В границах: село Жамбыл, сад.
Конаевский избирательный участок № 531
Центр: село Талапты, улица Абая 26, Талаптинская средняя школа, телефон: 25193.
В границах: село Талапты, молочно-товарная ферма, птицеферма, отгонные участки Дубек, Сарыбел.
Избирательный участок Каблиса № 532

Орталығы: Балпық би кенті, Исабаев көшесі 247, Құндақбаева атындағы орталау мектебі, телефон: 21514.
Шекарасы: Балпық би кенті, Наурызбай, Алдабергенов, Жароков көшелері толығымен, Тәттібай батыр көшесі N 1-67 (тақ жағы), Исабаев көшесі N 57-165(тақ жағы), N 260-508 (жұп жағы), N 249-335 (тақ жағы), Амангелді көшесі N 82-166 (жұп жағы), N 57-165(тақ жағы).
N 522 Жангелдин сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би кенті, Тазабұлақ көшесі 1, Құрманов атындағы N 2 орта мектеп, телефон: 20298.
Шекарасы: Балпық би кенті, Төлебаев, Байсеитов, Жансүгіров, Мәуленбай, Жангелдин, Байысов, Молдағұлова, Мұсабек, Бақай батыр, Нартбай датқа, Ғарышкер, Бақтыбай батыр, Жамбыл, Момышұлы көшелері, Қойшыбаев тұйығы, Тазабұлақ шағын ауданы толығымен.
N 523 Абай сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би кенті, Сейфуллин көшесі 35, "Алпамыс" бөбек-жай балабақшасы, телефон: 21814
Шекарасы: Балпық би кенті, Қаблиса, Қарынбай, Жапсарбаев, Абай, Сейфулин, Қойлық, Азизбеков, Дарабоз ана, Мәйке ақын, Тынышбай көшелері толығымен.
N 524 Достық сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Балпық би кенті, Измайлов көшесі 4, аудандық аурухана, телефон: 21155.
Шекарасы: Балпық би кенті, Измайлов көшесі N 4.
N 525 Ақшатоған сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі 16, N 5 орта мектеп, телефон: 20249.
Шекарасы: Ақшатоған ауылының аумағы.
N 526 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі 17, N 4 Исабаев атындағы орта мектебі, телефон: 20017.
Шекарасы: Теректі ауылының аумағы.
N 527 Мәмбет сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі 7, ауылдық мәдениет үйі, телефон: 25477
Шекарасы: Мәмбет ауылы, Көксу плотинасы, жылыжай, бақ, Сарыбастау учаскелерінің аумағы.
N 528 Әйтеке би сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Абданбеков көшесі 1, Еңбекшіқазақ орта мектебі, телефон: 31554.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, жол жөндеу учаскесі, май зауыты, бақ аумақтары.
N 529 Қақпақты сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты мал жайылым учаскесі, телефон: 25477
Шекарасы: Қақпақты, Желдіқара, Жетіжал, Тұрсынбай мал жайылым учаскелерінің аумақтары.
N 530 Жамбыл сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі 17, Жамбыл атындағы орта мектебі, телефон: 31957.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, бақ аумақтары.
N 531 Қонаев сайлау учаскесі
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі 26, Талапты орта мектебі, телефон: 25193.
Шекарасы: Талапты ауылы, сүт-тауар, құс фермалары, Дүбек, Сарыбел мал жайылым учаскелерінің аумақтары.
N 532 Қаблиса сайлау учаскесі

Центр: село Актекше, улица Егинбаева 31, Дом культуры, телефон: 24314.
В границах: село Актекше, село Кокбастау.
Малайсаринский избирательный участок № 533
Центр: село Актекше, Малайсаринский отгонный участок, телефон: 24312.
В границах: территория отгонного участка Малайсары.
Мукрынский избирательный участок № 534
Центр: село Мукры, улица Сыдыкова 9, средняя школа имени Жапсарбаева, телефон: 24541.
В границах: село Мукры, отгонные участки Алмалы, Желдыкара, Точка.
Казахстанский избирательный участок № 535
Центр: село "10 лет Казахстана", улица Нурманбетова 24, средняя школа "10 лет Казахстана", телефон: 24546.
В границах: село "10 лет Казахстана".
Солтанбайский избирательный участок № 536
Центр: село Жарлыозек, улица Абая 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Балпык", телефон: 33440.
В границах: село Жарлыозек, подсобное хозяйство "Каганович".
Толебийский избирательный участок № 537
Центр: село Бозтоган, улица Мардена 1, средняя школа имени Мусабека, телефон: 33432.
В границах: село Бозтоган, улицы: Бейсека, Мусабека, Кусаинова, Жапсарбаева, Сыдыкова полностью; Мардена № 1-8 (четная сторона), № 7 (нечетная сторона), Керимбаева № 1-7 (нечетная сторона), Идигова № 10-20 (четная сторона), Домеева № 1-12 (нечетная сторона), Карпикова № 2-4 (четная сторона), Нурпеисова № 2-10 (четная сторона).
Избирательный участок Кыдырали № 538
Центр: село Бозтоган, улица Кундакбаевой 33, сельский клуб, телефон:33397.
В границах: село Бозтоган, улица Кундакбаевой; село Муканшы, улицы: Жамбыла, Алдабергенова, Шадрина, Муканчинская.
Мусабекский избирательный участок № 539
Центр: село Мусабек, улица Андасова 18, Кызыларыкская средняя школа, телефон: 33898.
В границах: село Мусабек.
Маулембайский избирательный участок № 540
Центр: село Маулембай, улица Смаила 15, средняя школа Женис, телефон: 33896.
В границах: село Маулембай.
Быжынский избирательный участок № 541
Центр: станция Быжы, здание станции, телефон: 33707.
В границах: территория станций Быжы, Бахша, Моинкум.
Амангельдинский избирательный участок № 542
Центр: село Амангельды, улица Акниет 42, сельский дом культуры, телефон: 26504.
В границах: село Амангельды, участки Ак-там, Карасу.
Кенаральский избирательный участок № 543
Центр: село Кенарал, улица Кырыкбаевой 38, средняя школа имени Кырыкбаевой, телефон: 33228.
В границах: село Кенарал.
Бескайнарский избирательный участок № 544
Центр: село Бескайнар, улица Киялова 35, средняя школа села Бескайнар, телефон: 33534.
В границах: село Бескайнар.
Каратальский избирательный участок № 545

Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі 31, ауылдық Мәдениет үйі, телефон: 24314.
Шекарасы: Ақтекше, Көкбастау ауылдарының аумақтары.
N 533 Малайсары сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары мал жайылым учаскесі, телефон:24312.
Шекарасы: Малайсары мал жайылым учаскесінің аумағы.
N 534 Мұқыры сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі 9, Жапсарбаев атындағы орта мектеп, телефон: 24541.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, Алмалы, Желдіқара, Точка мал жайылым учаскелерінің аумақтары.
N 535 Қазақстан сайлау учаскесі
Орталығы: "10 жылдық Қазақстан" ауылы, Нұрманбетов көшесі 24, "10-жылдық Қазақстан" орта мектебі, телефон: 24546.
Шекарасы: "10-жылдық Қазақстан" ауылының аумағы.
N 536 Солтанбай сайлау учаскесі
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Абай көшесі 1, "Балпық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, телефон: 33440.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, Каганович қосалқы шаруашылығының аумақтары.
N 537 Төле би сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі 1, Мұсабек атындағы орта мектеп, телефон: 33432.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, Бейсек, Мұсабек, Құсайынов, Жапсарбаев, Сыдықов көшелері толығымен, Марден N 1-8 (жұп жағы), N 7 (тақ жағы), Керімбаев N 1-7-ге (тақ жақ), Идигов N 10-20 (жұп жағы), Дөмеев N 1-12, Карпиков N 2-4 (жұп жағы), Нұрпейісов N 2-10(жұп жағы).
N 538 Қыдырәлі сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Құндақбаева көшесі 33, ауылдық клуб, телефон: 33397.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, Құндақбаева көшесі; Мұқаншы ауылы, көшелері: Жамбыл, Алдабергенов, Шадрин, Мұқаншы толығымен.
N 539 Мұсабек сайлау учаскесі
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі 18, Қызыларық орта мектебі, телефон: 33898.
Шекарасы: Мұсабек ауылының аумағы.
N 540 Мәулімбай сайлау учаскесі
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смаил көшесі 15, Жеңіс орта мектебі, телефон: 33896.
Шекарасы: Мәулімбай ауылының аумағы.
N 541 Быжы сайлау учаскесі
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі, телефон: 33707
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумақтары.
N 542 Амангелді сайлау учаскесі
Орталығы: Амангелді ауылы, Ақниет көшесі 42, ауылдық Мәдениет үйі, телефон: 26504.
Шекарасы: Амангелді ауылы, Ақ-там, Қарасу учаскелерінің аумақтары.
N 543 Кеңарал сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңарал ауылы, Қырықбаева көшесі 38, Қырықбаева атындағы орта мектеп, телефон: 33228.
Шекарасы: Кеңарал ауылының аумағы.
N 544 Бесқайнар сайлау учаскесі
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қиялов көшесі 35, Бесқайнар орта мектебі, телефон: 33534.
Шекарасы: Бесқайнар ауылының аумағы.
N 545 Қаратал сайлау учаскесі

Центр: село Каратал, улица Набережная 22, начальная школа села Каратал, телефон:33885.
В границах: село Каратал.
Байтулакский избирательный участок № 546
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова 11, Муканчинская средняя школа, телефон:29138.
В границах: станция Коксу.
Нусипбекский избирательный участок № 547
Центр: село Муканшы, улица Оракты батыра 52, фельдшерско-акушерский пункт, телефон: 29201.
В границах: станция Коксу.
Надрызбекский избирательный участок № 548
Центр: село Надрызбек, улица Алькенова 15, здание магазина, телефон: 29137.
В границах: село Надрызбек, участок Ондирис, молочно-товарная ферма.
Ескельдинский избирательный участок № 549
Центр: село Жетыжал, улица Какенова 11, Жетыжальская средняя школа, телефон:25734.
В границах: село Жетыжал.
Батыржановский избирательный участок № 550
Центр: село Алгабас, улица Батыржана 42, Алгабасская средняя школа, телефон: 27378.
В границах: село Алгабас, отгонные участки Жылыкунгей, Байбарак.
Нурлановский избирательный участок № 551
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмета 33, неполная средняя школа село Кызылтоган, телефон: 33811.
В границах: село Кызылтоган, отгонный участок Макпал.
Байшапановский избирательный участок № 552
Центр: станция Айнабулак, улица Вокзальная 1, Айнабулакская средняя школа № 12, телефон: 33804.
В границах: станция Айнабулак, разъезды Копр, Таурасы.
Сарыбастауский избирательный участок № 553
Центр: подсобное хозяйство железнодорожного отделения № 45, улица Рыскулова 7, фельдшерско - акушерский пункт, телефон: 33935.
В границах: подсобное хозяйство железнодорожного отделения № 45, водокачка.

Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі 22, Қаратал бастауыш мектебі, телефон: 33885.
Шекарасы: Қаратал ауылының аумағы.
N 546 Байтұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі 11, Мұқаншы орта мектебі, тел. 29138.
Шекарасы: Көксу бекетінің аумағы.
N 547 Нүсіпбек сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі 52, фельдшерлік-акушерлік пункт, телефон:29201.
Шекарасы: Мұқаншы ауылының аумағы.
N 548 Нәдірзбек сайлау учаскесі
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі 15, дүкен ғимараты, телефон:29137.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, өндіріс учаскесі, сүт-тауар фермасының аумақтары.
N 549 Ескелді сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі, 11 Жетіжал орта мектебі, телефон: 25734.
Шекарасы: Жетіжал ауылының аумағы.
N 550 Батыржан сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі 42 Алғабас орта мектебі, телефон: 27378.
Шекарасы: Алғабас ауылы, Жылыкүнгей, Байбарақ мал жайылым учаскелерінің аумақтары.
N 551 Нұрлан сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі 33, Қызылтоған орталау мектебі, телефон: 33811.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, Мақпал мал жайылым учаскесінің аумақтары.
N 552 Байшапанов сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Вокзальная көшесі 1, N 12 Айнабұлақ орта мектебі, телефон: 33804.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, Көпір, Таурасы разъездерінің аумақтары.
N 553 Сарыбастау сайлау учаскесі
Орталығы: N 45 теміржол бөлімшесінің қосалқы шаруашылығы, Рысқұлов көшесі 7, фельдшерлік акушерлік пункт, телефон:33935.
Шекарасы: N 45 теміржол бөлімшесінің қосалқы шаруашылығы, су тартқыш аумағы.