О внесении изменении в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года за N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 19 июля 2011 года N 55-269. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-15-106. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 3-26
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 13.04.2012 N 3-26
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года  N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 5 января 2011 года N 2-15-97, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 15 января 2011 года N 3), в решение районного маслихата от 28 февраля 2011 года N 47-231 "О внесении изменении в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-15-98, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 5 марта 2011 года N 10), в решение районного маслихата от 18 марта 2011 года N 49-236 "О внесении изменении в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 5 апреля 2011 года за N 2-15-102, опубликовано в газете "Хан тәңірі" N 15 от 14 апреля 2011 года N 15), в решение районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 51-241 "О внесении изменении в решение Райымбекского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 44-217 "О районном бюджете Райымбекского района на 2011-2013 годы" ( зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 апреля 2011 года за N 2-15-103, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 30 апреля 2011 года N 17), следующие изменения:
В пункте 1 по строкам:

Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2011 жылғы 19 шілдедегі N 55-269 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-15-106 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 13.04.2012 N 3-26 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"  N 44-217 шешіміне (2011 жылғы 5 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2-15-97 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 15 қаңтар 2011 жылғы N 3 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 21 ақпан 2011 жылғы N 47-231 шешіміне (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2-15-98 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 5 наурыз 2011 жылғы N 10 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 18 наурыз 2011 жылғы N 49-236 шешіміне (2011 жылғы 5 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2-15-102 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 14 сәуір 2011 жылғы N 15 санында жарияланған), "Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 44-217 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 14 сәуір 2011 жылғы N 51-241 шешіміне (2011 жылғы 18 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2-15-103 нөмірімен тіркелген, "Хан тәңірі" газетінің 30 сәуір 2011 жылғы N 17 санында жарияланған), төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "5259323" заменить на цифру "5314968", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "89624" заменить на цифру "91538";
"неналоговые поступления" цифру "6837" заменить на цифру "5283";
"поступления трансфертов" цифру "5161367" заменить на цифру "5216652".
2) "Расходы" цифру "5277937" заменить на цифру "5333581", в том числе:
"государственные услуги общего характера" цифру "295302" заменить на цифру "301777";
"общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "5919" заменить на цифру "4485";
"образование" цифру "3111945" заменить на цифру "3122132";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "259325" заменить на цифру "271452";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "863170" заменить на цифру "900518";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "295469" заменить на цифру "292826";
"cельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "184022" заменить на цифру "185022";
"транспорт и коммуникация" цифру "210645" заменить на цифру "200645";
"прочие" цифру "29362" заменить на цифру "31946".
3)"чистое бюджетное кредитование" цифру "79428" заменить на цифру "79427" в том числе;
"погашение бюджетных кредитов" цифру "2493" заменить на цифру "2494".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-130042" заменить на цифру "-130041".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "130042" заменить на цифру "130041";
"погашение займов" цифру "2493" заменить на цифру "2494".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить постоянной комиссии районного маслихата по местному самоуправлению, экономической реформе, социальному развитию, бюджету, производству, строительству, связи, коммуникации, энергетике, топливным ресурсам, сельскому хозяйству, регулированию земельных отношений, защите окружающей среды и эффективному использованию природных ресурсов (К.Тилепбергенов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Чотбаева
Секретарь
районного маслихата                        У. Абек
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев

1) "Кірістер" "5259323" саны "5314968" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" бойынша "89624" саны "91538" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" бойынша "6837" саны "5283" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" бойынша "5161367" саны "5216652" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" бойынша "5277937" саны "5333581" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" бойынша "295302" саны "301777" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" бойынша "5919" саны "4485" санына ауыстырылсын;
"білім беру" бойынша "3111945" саны "3122132" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" бойынша "259325" саны "271452" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" бойынша "863170" саны "900518" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" бойынша "295469" саны "292826" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" бойынша "184022" саны "185022" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникация" бойынша "210645" саны "200645" санына ауыстырылсын;
"басқалар" бойынша "29362" саны "31946" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" бойынша "79428" саны "79427" санына ауыстырылсын, оның ішінде
"бюджеттік кредиттерді өтеу" бойынша "2493" саны "2494" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы дефицит (профициті)" бойынша "-130042" саны "-130041" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитын пайдалану)" бойынша "130042" саны "130041" санына ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" бойынша "2493" саны "2494" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды аудандық мәслихаттың жергілікті өзін-өзі басқару, экономикалық реформа, әлеуметтік даму, бюджет, өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауыл шаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясына (Қ.Тілепбергенов) жүктелсін.
5. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       С. Чотбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ. Әбек
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мұса Кенжебаев