О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 10 ноября 2011 года N 52-305. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-17-106. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года N 2-17-94, опубликовано в газете "Саркан" за N 2 от 07 января 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 22 февраля 2011 года N 44-265 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" за N 41-239 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 23 февраля 2011 года N 2-17-95, опубликовано в газете Саркан" N 12 от 04 марта 2011 года); внесено изменение и дополнение Сарканским районным маслихатом 18 марта 2011 года N 45-269 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 31 марта 2011 года за N 2-17-100, опубликовано в газете "Саркан" N 19 от 15 апреля 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 14 апреля 2011 года N 46-237 в решение "Сарканкого районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 25 апреля 2011 года за N 2-17-103, опубликовано в газете "Саркан" за N 21-22 от 29 апреля 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 15 июля 2011 года N 48-279 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 28 июля 2011 года за N 2-17-104, опубликовано в газете "Саркан" за N 37 от 5 августа 2011 года), внесено изменение Сарканским районным маслихатом 20 октября 2011 года N 51-301 в решение "Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2010 года за N 41-239 "О бюджете Сарканского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в государственном реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-17-105, опубликовано в газете "Саркан" за N 50 от 4 ноября 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 52-305 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-17-106 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне (2010 жылғы 31 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-94 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 7 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы N 44-265 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 23 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-95 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 наурыздағы N 12 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 45-269 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 31 наурызында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-100 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 сәуірдегі N 19 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 46-273 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-103 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 21-22 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 48-279 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 шілдеде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-104 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 37 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 51-301 "Сарқан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 25 қазанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-17-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы N 50 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "3496266" заменить на цифру "3497585", в том числе:
"Поступление трансфертов" цифру "3316712" заменить на цифру "3318031".
2) "Затраты" цифру "3532600" заменить на цифру "3533919".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 27 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
52 сессии районного маслихата              Аскаргалиева Ш.
Секретарь районного маслихата              Рахметкалиев Г.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела государственного
учреждения "Сарканский районный
отдел экономики, бюджетного
планирования и предпринимательства"        Аязбаев Талгат Токтасынович
10 ноября 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) Кірістер жолында "3496266" саны "3497585" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"Трансферттердің түсімдері" "3316712" саны "3318031" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" жолында "3532600" саны "3533919" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
4. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 27-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 25-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 52-ші
сессиясының төрағасы                       Ш. Асқарғалиева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Рахметқалиев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Сарқан аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Аязбаев Талғат Тоқтасынович
10 қараша 2011 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

36335
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ
664
16
Погашение займов
664
1
Погашение займов
664
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
664
008
Погашение долга местного исполнительного
органа перед вышестоящим бюджетом
663
021
Возврат неиспользованных бюджетных
кредитов, выданных из местного бюджета
1
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 6
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
На реализацию программы "Балапан" дошкольным организациям
выделено из областного бюджета целевые текущие трансферты для
укрепления материально-технической базы и проведение
капитального ремонта детских садов
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций
дошкольного воспитания и обучения
71671,0
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 4
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение
кабинетов физики, химии, биологий учебными материалами и
оборудованиями государственные учреждения общеобразовательного
обучения
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее
среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры
и спорта района (города областного
значения)
004
Общеобразовательное обучение
12210,0
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 5
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение
государственные учреждения общеобразовательного обучения
лингафонными и мультимедийными кабинетами
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее
среднее образование

36335
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
ҚАРЫЗДАРДЫ ӨТЕУ
664
16
Қарыздарды өтеу
664
16
1
Қарыздарды өтеу
664
16
1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлімі
664
16
1
452
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары
тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
663
16
1
452
021
Жергiлiктi бюджеттен бөлінген
пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді
қайтару
1
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
2-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
6-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдарына "Балапан" бағдарламасын
іске асыруға күрделі жөндеу мен материалдық-техникалық базасын
нығайтуға облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы
трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлімі
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының
қызметін қамтамасыз ету
71671,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
3-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
4-қосымша
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді физика, химия,
биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
12210,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
4-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
5-қосымша
Мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінде лингафондық
және мультимедиялық кабинеттерді құру үшін республикалық
бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
04
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
білім беру

471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
5409,0
Приложение 5
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 9
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на
содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей),
оставшегося без попечения родителей
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
09
Прочие услуги в области образования
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
020
Ежемесячные выплаты денежных средств
опекунам (попечителям) на содержание
ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка
(детей), оставшегося без попечения
родителей
31191,0
Приложение 6
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 27
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
003
Обеспечение деятельности организаций
дошкольного воспитания и обучения
424,0
Приложение 7
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 10 ноября
2011 года N 52-305 "О внесении
изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2011-2013 годы"
Приложение 25
к решению маслихата Сарканского
района от 22 декабря 2010 года
N 41-239 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2011-2013 годы"
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию
учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
Функциональная группа
Сумма,
тыс.
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее
среднее образование

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
5409,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
5-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
9-қосымша
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз
қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемдері республикалық бюджеттен
берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлімі
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және
ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы
(балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына
ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
31191,0
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
6-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
27-қосымша
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың
тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін
ұлғайту үшін республикалық бюджет қаражатынан ағымдағы нысаналы
трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты
үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
424
Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 10 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 52-305 шешіміне бекітілген
7-қосымша
"Сарқан ауданының 2011-2013 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
Сарқан аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 41-239 шешіміне бекітілген
25-қосымша
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың
тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін
ұлғайту үшін республикалық бюджет қаражатынан ағымдағы нысаналы
трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Кіші бағдарлама
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Бiлiм беру