О присвоении наименования "Бирлик" улице без названия в городе Талгар напротив улицы "Исатая Тайманулы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 49-287 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 15 июля 2011 года N 07-539. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 26 августа 2011 года 2-18-132
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 08 декабря 1993 года, подпункта 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, учитывая мнение жителей города Талгар, согласно письма акима города Талгар N 515 от 04 мая 2011 года и согласования ономастического совета при акимате района N 1 от 25 февраля 2011 года, Талгарский районный маслихат РЕШИЛ и Талгарский районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1. Присвоить наименование "Бирлик" улице без названия в городе Талгар напротив улицы "Исатая Тайманулы".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения и постановления возложить на акима города Талгар Кожахметова Адайбека Уалиевича.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Боранбаева
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        К. Махатов
Аким района                                Т. Умралиев

Талғар қаласындағы "Исатай Тайманұлы" көшесіне қарама-қарсы атаусыз көшеге "Бірлік" атауын беру туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі N 49-287 шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 07-539 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 тамызда N 2-18-132 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, Талғар қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Талғар қаласы әкімінің 2011 жылғы 04 мамырдағы N 515 хатының және аудан әкімдігі жанындағы қоғамдық ономастикалық кеңесінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 1 келісімі негізінде Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Талғар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талғар қаласындағы "Исатай Тайманұлы" көшесіне қарама-қарсы атаусыз көшеге "Бірлік" атауы берілсін.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулының орындалуына бақылау жасау Талғар қаласының әкімі Қожахметов Адайбек Уәлиұлына жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Боранбаева
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы                           Қ. Махатов
Аудан әкімі                                Т. Өмірәлиев