О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 21 октября 2011 года N 51-305. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года 2-18-133. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года N 2-18-121, опубликовано в газете "Талгар" 13 января 2011 года N 04-05 (3931-3932), в решение Талгарского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-252 "О внесении изменений и дополнений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 февраля 2011 года N 2-18-124 опубликовано в газете "Талгар" от 19 марта 2011 года N 14-(3941), в решение Талгарского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-259 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 1 апреля 2011 года, 2-18-125 опубликовано в газете "Талгар" от 9 апреля 2011 года N 16 (3943)), в решение Талгарского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 46-268 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 25 апреля 2011 года N 2-18-127 опубликовано в газете "Талгар" от 7 мая 2011 года N 20-21 (3947-3948), в решение Талгарского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 49-286 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 июля 2011 года N 2-18-131 опубликовано в газете "Талгар" от 6 августа 2011 года N 34-35 (3961-3962) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 51-305 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 қазанда N 2-18-133 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 04-05 (3931-3932) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-252 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-124 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 наурыздағы "Талғар" газетінде N 14 (3941) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 44-259 (2011 жылғы 1 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-125 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі "Талғар" газетінде N 16 (3943) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 46-268 (2011 жылғы 25 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 мамырдағы "Талғар" газетінде N 20-21 (3947-3948) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-286 (2011 жылғы 28 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-131 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 тамыздағы "Талғар" газетінде N 34-35 (3961-3962) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифры "6413837" заменить цифрами "7022763";
2) "Расходы" цифры "6528149" заменить цифрами "7117075".
в пункте 5 по строкам:
"исполнительные органы и государственные услуги общего характера" цифры "262371" заменить цифрами "263675";
"оборона" цифры "18178" заменить цифрами "51153";
слово "общеобразовательные учреждения" заменить словом "образование", цифры "4828807" заменить цифрами "5066626";
"социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "199717" заменить цифрами "201320";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "403774" заменить цифрами "706649";
"культура, спорт и информационное пространство" цифры "282664" заменить цифрами "283989";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "88383" заменить цифрами "89719";
"транспорт и коммуникации" цифры "289225" заменить цифрами "295914";
"Погашение займов" цифры "69162" заменить цифрами "68459";
"Поступление займов" цифры "32388" заменить цифрами "20584";
"прочие" цифры "37118" заменить цифрами "40118".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима района Б. Абдулдаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                    М.Ж. Мырзатаев
Секретарь районного
маслихата                              Р.М. Ыдралиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района                     Сафин Асангали Ануарович
21 октября 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 21 октября
2011 года N 51-305 "О внесении
изменений в решение
от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном
бюджете Талгарского района
на 2011-2013 годы
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном бюджете
Талгарского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

1) "Кірістер" "6413837" саны "7022763" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "6528149" саны "7117075" санына ауыстырылсын.
5 тармақтағы жолдар бойынша:
"атқару органдары мен жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметке" жолындағы "262371" саны "263675" санына ауыстырылсын;
"қорғанысқа" "18178" саны "51153" санына ауыстырылсын.
"білім беру" сөзінен кейін "мекемелеріне" сөзі алып тасталсын, "4828807" саны "5066626" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" "199717" саны "201320" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына" "403774" саны "706649" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" "282664" саны "283989" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "88383" саны "89719" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникация" "289225" саны "295914" санына ауыстырылсын;
"Қарыздарды өтеу" "69162" саны "68459" санына ауыстырылсын;
"Қарыздар түсімі" "32388" саны "20584" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "37118" саны "40118" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосмышасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Б.Абдулдаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Мырзатаев М.Ж.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ыдралиева Р.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Сафин Асанғали Ануарұлы
21 қазан 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 қазандағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 51-305 шешіміне
1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
мың
теңге
Ішкі функция
Сыныбы
Аталуы
1. Кiрiстер