О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 14 ноября 2011 года N 52-315. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 17 ноября 2011 года 2-18-134. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 13.04.2012 № 4-27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 31 декабря 2010 года N 2-18-121, опубликовано в газете "Талгар" 13 января 2011 года N 04-05 (3931-3932), в решение Талгарского районного маслихата от 22 февраля 2011 года N 43-252 "О внесении изменений и дополнений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 февраля 2011 года N 2-18-124 опубликовано в газете "Талгар" от 19 марта 2011 года N 14- (3941), в решение Талгарского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 44-259 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 1 апреля 2011 года, 2-18-125 опубликовано в газете "Талгар" от 9 апреля 2011 года N 16 (3943) ), в решение Талгарского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 46-268 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 25 апреля 2011 года N 2-18-127 опубликовано в газете "Талгар" от 7 мая 2011 года N 20-21 (3947- 3948), в решение Талгарского районного маслихата от 15 июля 2011 года N 49-286 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 28 июля 2011 года N 2-18-131 опубликовано в газете "Талгар" от 6 августа 2011 года N 34-35 (3961- 3962) ), в решение Талгарского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 51-305 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2010 года N 41-232 "О районном бюджете Талгарского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актах 25 октября 2011 года N 2-18-133 опубликовано в газете "Талгар" от 5 ноября 2011 года N 46(3973) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 52-315 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қарашада N 2-18-134 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.04.2012 № 4-27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-121 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 04-05 (3931-3932) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 ақпандағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-252 (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-124 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 наурыздағы "Талғар" газетінде N 14 (3941) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 44-259 (2011 жылғы 1 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-125 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 9 сәуірдегі "Талғар" газетінде N 16 (3943) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 46-268 (2011 жылғы 25 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 мамырдағы "Талғар" газетінде N 20-21(3947-3948) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 49-286 (2011 жылғы 28 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-131 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 тамыздағы "Талғар" газетінде N 34-35 (3961-3962) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 41-232 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-305 (2011 жылғы 25 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-133 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қарашадағы "Талғар" газетінде N 46 (3973) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифры "7022763" заменить цифрами "7055436".
2) "Расходы" цифры "7117075" заменить цифрами "7149748".
в пункте 5 по строкам:
"образование", цифры "5066626" заменить цифрами "5071678"; "исполнительные органы и государственные услуги общего характера" цифры "263675" заменить цифрами "265918";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "706649" заменить цифрами "733404";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "89719" заменить цифрами "88824";
"транспорт и коммуникации" цифры "295914" заменить цифрами "294864";
"прочие" цифры "40118" заменить цифрами "40418";
"Поступление трансфертов" цифры "716" заменить цифрами "984".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима района Б.Абдулдаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Ж. Мырзатаев
Секретарь районного
маслихата                                  Р.М. Ыдралиева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района                         Сафин Асангали Ануарович
14 ноября 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 14 ноября
2011 года N 52-315 "О внесении
изменений в решение
от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном
бюджете Талгарского района
на 2011-2013 годы
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 23 декабря 2010 года
N 41-232 "О районном бюджете
Талгарского района на
2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

1) "Кірістер" "7022763" саны "7055436" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "7117075" саны "7149748" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы жолдар бойынша:
"атқару органдары мен жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметке" "263675" саны "265918" санына ауыстырылсын;
"білім беру" "5066626" саны "5071678" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына" "706649" саны "733404" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "89719" саны "88824" санына ауыстырылсын;
"көлік және коммуникация" "295914" саны "294864" санына ауыстырылсын;
"Трансферттер түсімі" "716" саны "984" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "40118" саны "40418" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Б.Абдулдаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Мырзатаев М.Ж.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ыдралиева Р.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Сафин Асанғали Ануарұлы
14 қараша 2011 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 52-315 шешіміне
1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2011-2013
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 41-232
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
мың
теңге
Ішкі функция
Сыныбы
Аталуы
1. Кiрiстер