О внесении изменений и дополнений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 февраля 2011 года N 46-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 25 февраля 2011 года N 2-19-113. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1, и 2 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 и с подпунктом 3 пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона РК "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции по Уйгурскому району в Государственном реестре нормативных правовых актов 10 января 2011 ода за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
по 1 пункту:
"1) доходы" цифру "3828781" заменить на цифру "3825176"; в том числе:
"поступлениям официальных трансфертов" цифру "3279584" заменить на цифру "3275825"; в том числе:
"Трансферты в вышестоящие государственные органы" цифру "3279584" заменить на "3275825"; в том числе:
"Трансферты с областного бюджета" цифру "3279584" заменить на цифру "3275825"; в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "302395" заменить на цифру "300221";
"целевые трансферты на развитие" цифру "533751" заменить на цифру "532166";
"Погашение займов" цифру "29376" заменить на цифру "29530"; в том числе:
"Погашение долга местного исполнительного органа" цифру "29376" заменить на цифру "29530"; в том числе:
"по договорам займа" цифру "29376" заменить на цифру "29530";
"погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом" цифру "29376" заменить на цифру "29530", в том числе:
По 2 пункту:
"Расходы" цифру ""3828781 заменить на цифру "3901598"; в том числе:
"Финансовая деятельность" цифру "9622" заменить на цифру "10222"; в том числе:
"Отдел финансов района (города областного значения)" цифру 9622 заменить на цифру "10222"; в том числе:
"Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" цифру "8819" заменить цифру на "9419";

2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы N 46-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 25 ақпанда N 2-19-113 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексінің" 106-бабының 12-тармақтарына, 109-бабының 1-тармағына, 111-бабының 3-тармағының 3-тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда 2-19-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) нөмірінде жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
Кірістер жолындағы 3828781 саны 3825176 санына, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері жолындағы 3279584 саны 3275825 санына, оның ішінде:
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер жолындағы 3279584 саны 3275825 санына;
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер жолындағы 3279584 саны 3275825 санына, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер жолындағы 302395 саны 300221 санына;
нысаналы даму трансферттері жолындағы 533751 саны 532166 санына;
қарыздар түсімі жолындағы 29376 саны 29530 санына, оның ішінде:
мемлекеттік ішкі қарыздар жолындағы 29376 саны 29530 санына, оның ішінде:
қарыз алу келісім-шарттары жолындағы 29376 саны 29530 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар жолындағы 29376 саны 29530 санына ауыстырылсын.
2-тармағындағы:
Шығындар жолындағы 3828781 саны 3901598 санына, оның ішінде:
қаржылық қызмет жолындағы 9622 саны 10222 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі жолындағы 9622 саны 10222 санына, оның ішінде:
аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер жолындағы 8819 саны 9419 санына;

"Оборона" цифру "64493" заменить на цифру ""94493"; в том числе:
"Организация работы по чрезвычайным ситуациям" цифру "63940" заменить на цифру "93940"; в том числе:
"Аппарат акима района (города областного значения)" цифру "63940" заменить на цифру "93940"; в том числе:
"Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" цифру "63775" заменить на цифру "93775";
"Услуги в области социальной помощи и социального обеспечения" цифру 247939 заменить на цифру "245287"; в том числе:
"Услуги в области социальной помощи" цифру "230771" заменить на цифру "228119"; в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения) цифру "230771" заменить на цифру "228119"; в том числе:
"Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" цифру "35445" заменить на цифру "32793"; в том
числе:
"Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета" цифру "2652" заменить на цифру "0";
"Жилищная помощь" цифру "56166" заменить на цифру "0"; в том числе:
"Кредиты выдаваемые за счет республиканского бюджета" цифру "41301" заменить на цифру "0";
За счет средств местного бюджета цифру "14865" заменить на цифру "0";
После строки отдел архитектуры,градостроительства и строительства района (города, областного значения) включить строку "Организация сохранения государственного жилищного фонда" и цифру "56166"; в том числе:
Трансферты за счет республиканского значения показать цифру "41301";
За счет средств местного бюджета показать цифру "14865";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "134668" заменить на цифру "132648"; в том числе:
"сельское хозяйство" цифру "53098" заменить на цифру "51078"; в том числе:
"Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" цифру "18989" заменить на цифру "16786"; в том числе:
"Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "4110" заменить на цифру "1907";
"Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)" цифру "34109" заменить на цифру "34292"; в том числе:
"Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "29376" заменить на цифру "29530";
"Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "4733" заменить на цифру "4762";

қорғаныс жолындағы 64493 саны 94493 санына, оның ішінде:
төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру жолындағы 63940 саны 93940 санына, оның ішінде:
аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты жолындағы 63940 саны 93940 санына, оның ішінде:
аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жолындағы 63775 саны 93775 санына;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру жолындағы 247939 саны 245287 санына, оның ішінде:
әлеуметтік көмек жолындағы 230771 саны 228119 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жолындағы 230771 саны 228119 санына, оның ішінде:
еңбекпен қамту бағдарламасы жолындағы 35445 саны 32793 санына, оның ішінде:
республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту жолындағы 2652 саны 0 санына;
тұрғын үй салу жолындағы 56166 саны 0 санына, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін кредиттер есебінен жолындағы 41301 саны 0 санына;
жергілікті бюджет қаражаты есебінен жолындығы 14865 саны 0 санына;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы жолы қарастырылып 56166 саны енгізілсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен жолы қарастылылып 41301 саны енгізілсін;
жергілікті бюджет қаражаты есебінен жолы қарастырылып 14865 саны енгізілсін;
ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары жолындағы 134668 саны 132648 санына, оның ішінде:
ауыл шаруашылығы жолындағы 53098 саны 51078 санына, оның ішінде:
ауданның облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі жолындағы 18989 саны 16786 санына, оның ішінде;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу жолындағы 4110 саны 1907 санына;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі жолындағы 34109 саны 34292 санына, оның ішінде:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер жолындағы 29376 саны 29530 санына;
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру жолындағы 4733 саны 4762 санына;

"Прочие" цифру "25255" заменить на цифру "68107"; в том числе:
включить строку Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения) и цифру "2652"; в том числе:
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" показать цифру "2652"; в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета показать цифру "2652";
"Отдел финансов района (города областного значения)" цифру "2592" заменить на цифру "42792"; в том числе:
Включить строку "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" и цифру "40200";
Включить строку "Трансферты" показать цифру "4037"; в том числе:
Включить строку "Отдел финансов района (города областного значения)" и показать цифру "4037"; в том числе:
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов показать цифру "4037".
3. Приложение 1, 2, 3 от 2011 года изложить в новой редакции к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                         Х. Имиров
Секретарь районного
маслихата                                  М. Нуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Уйгурского района                          Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
21 февраля 2011 года
Начальник ГУ "Отдел финансов"
Уйгурского района                          Даутова Сахидам Молутовна
21 февраля 2011 года
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 21 февраля 2011 года N 46-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 43-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходный часть

басқалар жолындағы 25255 саны 68107 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жолы қосылып 2652 саны енгізілсін, оның ішінде:
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау жолы қосылып 2652 саны енгізілсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен жолы қосылып 2652 саны енгізілсін;
ауданның облыстық маңызы бар қаланың қаржы бөлімі жолындағы 2592 саны 42792 санына, оның ішінде:
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту жолы қосылып 40200 саны көрсетілсін.
Трансферттер жолы енгізіліп 4037 саны қарастырылып, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі жолы қосылып 4037 саны көрсетілсін, оның ішінде:
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару жолы қарастырылып 4037 саны енгізілсін.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті 123-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1-ші қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Имиров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Нуров
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Л. Хавайдуллаев
2011 жылғы 21 ақпан
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 ақпандағы
"Ұйғыр ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 46-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
І. КІРІСТЕР

7200
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2100
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
20
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
166
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
100
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
250
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
0
2
Неналоговые поступления
6590
01
Доходы от государственной собственности
390
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
0
02
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
390
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
390
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5000
06
Прочие неналоговые поступления
1200
1
Прочие неналоговые поступления
1200
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1200
3
Поступления от продажи основного капитала
3000
03
Продажа земли и нематериальных активов
3000
1
Продажа земли
3000
01
Поступления от продажи земельных участков
3000
4
Поступления трансфертов
3275825
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
3275825
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3275825
01
Целевые текущие трансферты

7200
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2100
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
20
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
166
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
100
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
250
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкелуге рұқсат бергені үшін алынатын баж
21
Тракоршы-машистің куәлігі бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
6590
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер
02
Коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін дивидендтер
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
390
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
390
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5000
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1200
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1200
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1200
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3000
1
Жерді сату
3000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3000
4
Трансферттердің түсімдері
3275825
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3275825
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3275825
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер