О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабре 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 26 апреля 2011 года N 48-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 27 апреля 2011 года N 2-19-117. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 1 и 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 и с подпунктом 3 пункта 3 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Уйгурского района в Государственном реестре нормативных правовых актов 10 января 2011 года за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года), зарегистрировано в управлении юстиции Уйгурского района в Государственном реестре нормативных правовых актов 25 февраля 2011 года за N 2-19-112, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 9 (1001) от 08 марта 2011 года), зарегистрировано в управлении юстиции Уйгурского района в Государственном реестре нормативных правовых актов 14 апреля 2011 года за N 2-19-114, опубликовано в газете "Іле шұғыласы" - "Или Вадиси" N 15 (1007) от 23 апреля 2011 года) следующие изменения и дополнения:
по 1 пункту:
"доходы" цифру 3904860 заменить на цифру 3927402, в том числе:
налоговые поступления цифру 508925 заменить на цифру 599275, в том числе:
налоги на собственность цифру 491177 заменить на цифру 583620, в том числе:
налоги на имущество цифру 454447 заменить на цифру 43647, в том числе:
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей цифру 451447 заменить на цифру 540647;
налог на транспортные средства цифру 28350 заменить на цифру 31593, в том числе;
налог на транспортные средства с физических лиц цифру 2500 заменить на цифру 28243;
объязательные платежи, взимаемые за совершение юридических значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами цифру 9836 заменить на цифру 7743, в том числе;
государственная пошлина цифру 9836 заменить на цифру 7743, в том числе:

2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 48-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 сәуірде N 2-19-117 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Бюджет Кодексінің" 106-бабының 12-тармақтарына, 109-бабының 1-тармағына, 111-бабының 3-тармағының 3-тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда 2-19-111 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) нөмірінде жарияланған), 2011 жылы 25 ақпанда 2-19-112 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 08 наурызда "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 9 (1001) нөмірінде жарияланған), 2011 жылы 14 сәуірде 2-19-114 нөмірімен тіркелген, 2011 жылы 23 сәуірде Іле шұғыласы"-"Или-Васиди" газетінің N 15 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
Кірістер жолындағы 3904860 саны 3927402 санына, оның ішінде:
салықтық түсімдер жолындағы 508925 саны 599275 санына, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар жолындағы 454447 саны 543647 санына, оның ішінде:
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық жолындағы 451447 саны 540647 санына;
көлік құралдарына салынатын салық жолындағы 28350 саны 31593 санына, оның ішінде:
жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық жолындағы 25000 саны 28243 санына;
заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және немесе оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер жолындағы 9836 саны 7743 санына, оның ішінде:
мемлекеттік баж жолындағы 9836 саны 7743 санына, оның ішінде:

государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлении о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждения цифру 7200 заменить на цифру 5200;
государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы цифру 166 заменить на 89;
государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан цифру 100 заменить на цифру 84;
неналоговые поступления цифру 6590 заменить на цифру 5440, в том числе:
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан цифру 5000 заменить на 3850;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора цифру 5000 заменить на 3850, в том числе:
административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами цифру 5000 заменить на 3850, в том числе:
поступления трансфертов цифру 3355509 заменить на цифру 3288851. в том числе:
трансферты из вышестоящие органов государственного управления цифру 3355509 заменить на 3288851;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления цифру 3355509 заменить на 3288851;
целевые текущие трансферты цифру 330183 заменить на цифру 257774;
целевые трансферты на развитие цифру 581888 заменить на цифру 587639.
По 2 пункту:
"расходы" цифру 3983835 заменить на цифру 4006377, в том числе:
государственные услуги общего характера цифру 212144 заменить на цифру 214776, в том числе:
представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления цифру 184104 заменить на цифру 186736, в том числе:

мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдар жолындағы 7200 саны 5200 санына;
шетелдік паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж жолындағы 166 саны 89 санына;
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж жолындағы 100 саны 84 санына;
салықтық емес түсімде жолындағы 6590 саны 5440 санына, оның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, өндіріп алулар жолындағы 5000 саны 3850 санына, оның ішінде:
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, өндіріп алулар жолындағы 5000 саны 3850 санына, оның ішінде:
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, өндіріп алулар жолындағы 5000 саны 3850 санына, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері жолындағы 3355509 саны 3288851 санына, оның ішінде:
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер жолындағы 3355509 саны 3288851 санына;
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер жолындағы 3355509 саны 3288851 санына; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер жолындағы 330183 саны 257774 санына;
нысаналы даму трансферттері жолындағы 581888 саны 587639 санына.
2-тармағындағы:
Шығындар жолындағы 3983835 саны 4006377 санына, оның ішінде:
жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер жолындағы 212144 саны 214776 санына, оның ішінде:
мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар жолындағы 184104 саны 186736 санына, оның ішінде:

аппарат акима района (города областного значения) цифру 61355 заменить на цифру 61525, в том числе:
услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения) цифру 45450 заменить на цифру 45620;
аппарат акима района в городе, города областного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа цифру 109563 заменить на цифру 112025, в том числе:
услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города областного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа цифру 107898 заменить на цифру 110360;
образование цифру 2461232 заменить на цифру 2473009, в том числе:
дошкольное воспитание и обучение цифру 49363 заменить на цифру 51577, в том числе:
отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения) цифру 49363 заменить на цифру 51577, в том числе:
обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения цифру 30711 заменить на цифру 3292;
начальное, основное, среднее и общее образование цифру 2190375 заменить на цифру 2199938, в том числе:
общеобразовательное обучение цифру 2186906 заменить на цифру 2196469;
социальная помощь и социальное обеспечение цифру 245859 заменить на цифру 246334, в том числе:
социальная помощь цифру 228191 заменить на цифру 228666, в том числе:
отдел занятости и социальных программ района (города областного значения) цифру 228191 заменить на цифру 228666, в том числе:
социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных исполнительных органов цифру 3408 заменить на цифру 3883, в том числе:
за счет средств бюджета района (города областного значения) цифру 2067 заменить на цифру 2542;
жилищно-коммунальное хозяйство цифру 569070 заменить на цифру 576321, в том числе:
отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения) цифру 130999 заменить на цифру 138250, в том числе:
строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда цифру 56166 заменить на цифру 60517, в том числе:
за счет трансфертов из республиканского бюджета цифру 41301 заменить на цифру 45890;
за счет средств местного бюджета цифру 14865 заменить на цифру 14627;
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры цифру 74833 заменить на цифру 77733, в том числе:
за счет средств местного бюджета цифру 25111 заменить на цифру 28011;
культура, спорт, туризм и информационное пространство цифру 97899 заменить на цифру 98199, в том числе:
деятельность в области культуры цифру 56624 заменить на цифру 54868, в том числе:
отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения) цифру 56624 на цифру 54868, в том числе:

аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты жолындағы 61355 саны 61525 санына, оның ішінде:
аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер жолындағы 45450 саны 45620 санына;
қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты жолындағы 109563 саны 112025 санына, оның ішінде:
қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер жолындағы 107898 саны 110360 санына:
білім беру жолындағы 2461232 саны 2473009 санына, оның ішінде:
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту жолындағы 49363 саны 51577 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі жолындағы 49363 саны 51577 санына, оның ішінде:
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету жолындағы 30711 саны 32925 санына;
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жолындағы 2190375 саны 2199938 санына, оның ішінде:
жалпы білім беру жолындағы 2186906 саны 2196469 санына;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру жолындағы 245859 саны 2466334 санына, оның ішінде:
әлеуметтiк көмек жолындағы 228191 саны 228666 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жолындағы 228191 саны 228666 санына, оның ішінде:
жергілікті өкілетті органдарды шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек жолындағы 3408 саны 3883 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебі жолындағы 2067 саны 2542 санына;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолындағы 569070 саны 576321 санына, оның ішінде:
тұрғын үй шаруашылығы жолындағы 81277 саны 130999 санына;
оның ішінде:
аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет қала құрылысы және құрылыс бөлімі жолындағы 130999 саны 138250 санына, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы жолындағы 56166 саны 60517 санына, оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен жолы енгізіліп 41301 саны 45890 санына;
жергілікті бюджет қаражаты есебі жолындағы 14865 саны 14627 санына;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру жолындағы 74833 саны 77733 санына, оның ішінде:
жергілікті бюджет қаражаты есебі жолындағы 25111 саны 28011 санына;
мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік жолындағы 97899 саны 98199 санына, оның ішінде:
мәдениет саласындағы қызмет жолындағы 56624 саны 554868 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жолындағы 56624 саны 54868 санына, оның ішінде:

поддержка культурно-досуговой работы цифру 54611 на цифру 54868;
информационное пространство цифру 33421 заменить на цифру 33464, в том числе:
отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения) цифру 33421 заменить на цифру 33464, в том числе:
функционирование районных (городских) библиотек цифру 23831 заменить на цифру 23874;
услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры цифру 7318 заменить на цифру 7334;
капитальные расходы государственных органов цифру 200 заменить на цифру 184;
сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения цифру 143788 заменить на цифру 143895, в том числе:
сельское хозяйство цифру 51480 заменить на цифру 51587, в том числе:
отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения) цифру 16786 заменить на цифру 16893, в том числе:
услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии цифру 11835 заменить на цифру 11942;
услуги по обеспечении деятельности отдела образования, физической культуры и спорта района цифру 16117 заменить на цифру 16153;
капитальные расходы государственных органов цифру 200 заменить на цифру 164.
3. Приложение 1, 2, 3 от 2011 года изложить в новой редакции к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Есжанов
Секретарь районного
маслихата                                  М. Нуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Уйгурского района                          Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
26 апреля 2011 года
Начальник ГУ "Отдел финансов"
Уйгурского района                          Даутова Сахидам Молутовна
26 апреля 2011 года
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 26 апреля 2011 года N 48-1
"О районном бюджете
Уйгурского района на
2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 43-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходная часть

мәдени демалыс жұмысын қолдау жолындағы 54611 саны 54868 санына:
ақпараттық кеңістік жолындағы 33421 саны 33464 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жолындағы 33421 саны 33464 санына, оның ішінде:
аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі жолындағы 23831 саны 23874 санына;
ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру салтында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске сыру жөніндегі қызметтер жолындағы 7318 саны 7334 санына;
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 200 саны 184 санына;
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары жолындағы 143788 саны 143895 санына, оның ішінде:
ауыл шаруашылығы жолындағы 51480 саны 51587 санына, оның ішінде:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі жолындағы 16786 саны 16893 санына, оның ішінде:
жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер жолындағы 11835 саны 11942 санына;
білім дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету жолындағы 16117 саны 16153 санына;
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары жолындағы 200 саны 164 санына ауыстырылсын.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1-ші қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Есжанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Нуров
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
26 сәуір 2011 жыл
"Ұйғыр ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Даутова Сахидам Молутовна
26 сәуір 2011 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 26 сәуірдегі
"Ұйғыр ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 48-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
І.КІРІСТЕР