О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабре 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 июля 2011 года N 50-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 28 июля 2011 года N 2-19-118. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-7
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21.12.2011 N 55-7
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районого маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано государственном Реестре нормативных правовых актов от 10 января 2011 года за N 2-19-111, опубликовано в газете "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" N 3 (995) от 22 января 2011 года), О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 21 февраля 2011 года за N 46-1 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 25 февраля 2011 года за N 2-19-113, опубликовано в газете "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" N 9 (1001) от 08 марта 2011 года), О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 30 марта 2011 года за N 47-1 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2011 года за N 2-19-114, опубликовано в газете "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" N 15 (1007) от 23 апреля 2011 года), О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 43-1 "О бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы" от 26 апреля 2011 года за N 48-1 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 27 апреля 2011 года за N 2-19-117, опубликовано в газете "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" N 17 (6048) от 07 мая 2011 года) следующие изменения и дополнения:
По пункту 1 данного решения изложить в новой редакции.
По 1 пункту:
"Доходы" "3997690" тысяча тенге, в том числе:
"налоговые поступления" "600628" тысяча тенге;
"неналоговые поступления" "3891" тысяча тенге;
"поступления от продажи основного капитала" "17806" тысяча тенге;
"поступления трансфертов" "3313673" тысяча тенге; в том числе;
"целевые текущие трансферты" "263738" тысяча тенге;
"целевые трансферты на развитие" "606497" тысяча тенге;
"субвенции" "2443438" тысяча тенге;
"погашение бюджетных кредитов" "1306" тысяча тенге;
"поступления займов" "60386" тысяча тенге.

2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі N 50-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 шілдеде N 2-19-118 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 55-7 Шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне (2011 жылғы 10 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-111 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 22 қаңтарында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 3 (995) жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-1 (2011 жылғы 25 ақпанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-113 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 08 наурыздағы "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 9 (1001) жарияланған), 2011 жылғы 30 наурыздағы "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 47-1 (2011 жылы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-114 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 23 сәуірде "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 15 (1007) жарияланған), 2011 жылғы 26 сәуірдегі "2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 43-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-1 (2011 жылы 27 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-117 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 07 мамырында "Іле шұғыласы"-"Или Вадиси" газетінің N 17 (6048) жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесідей жаңа редакцияда баяндалсын.
1-тармақтағы:
1) "Кірістер" "3997690" мың теңге; оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "600628" мың теңге;
"салықтық емес түсімдер" "3891" мың теңге;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "17806" мың теңге;
"трансферттердің түсімдері" "3313673" мың теңге; соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "263738" мың теңге;
"нысаналы даму трансферттері" "606497" мың теңге;
"субвенциялар" "2443438" мың теңге;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1306" мың теңге;
"мемлекеттік ішкі қарыздар" "60386" мың теңге.

2) "Расходы" "4076665" тысяча тенге, в том числе:
"государственные услуги общего характера" "222262" тысяча тенге;
"оборона" "94907" тысяча тенге;
"правоохранительная деятельность" "6437" тысяча тенге;
"образование" "2485171" тысяча тенге;
"социальная помощь и социальное обеспечение" "256296" тысяча тенге;
"жилищно-коммунальное хозяйство" "616547" тысяча тенге;
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" "99399" тысяча тенге;
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" "143895" тысяча тенге;
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" "7318" тысяча тенге;
"транспорт и коммуникации" "70645" тысяча тенге;
"прочие" "68144" тысяча тенге;
"трансферты" "5537" тысяча тенге;
"погашение займов" "1307" тысяча тенге.
3)"Чистое бюджетное кредитование" "80282" тысяча тенге.
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" "0" тенге.
5) "Дефицит (профицит) бюджета" "-140668" тысяча тенге.
6) "Финансирование дефицита использование профицита бюджета" "140668" тысяча тенге.
Исключить пункт 2 указанного решения.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 2 настоящего решения.
4. Приложение 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 3 настоящего решения.
5. Перечень местных бюджетных программ районного бюджета на 2011-2013 годы не подлежащие к секвестрованию, утвердить в соответствии с приложением 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Сейитов
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  К. Кожагул
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
21 июля 2011 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 21 июля 2011 года N 50-1
"О бюджете Уйгурского района
на 2011-2013 годы"
Приложение N 1
к решение районного маслихата
о внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 43-1
"О бюджете Уйгурского
района на 2011-2013 годы"
О районном бюджете Уйгурского района на 2011-2013 годы
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходная часть

2) "Шығындар" "4076665" мың теңге; соның ішінде:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "222262" мың теңге;
"қорғаныс" "94907" мың теңге;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" "6437" мың теңге;
"бiлiм беру" "2485171" мың теңге;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "256296" мың теңге;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "615347" мың теңге;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" "99399" мың теңге;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "143895" мың теңге;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "7318" мың теңге;
"көлiк және коммуникация" "70645" мың теңге;
"басқалар" "68144" мың теңге;
"трансферттер" "5537" мың теңге;
"қарыздарды өтеу" "1307" мың теңге.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" 80282 мың теңге.
4) "Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "0" теңге.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "–140668" мың теңге.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "140668" мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 2-тармағы алып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2011 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сейитов
Аудандық мәслихаттың
хатшысының уақытша
міндетін атқарушы                          К. Қожағұл
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
21 шілде 2011 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 шілдедегі
"Ұйғыр ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 50-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 43-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
І.КІРІСТЕР

2430
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния,
а также за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в
связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
2100
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
15
06
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территории Республики Казахстан
визы к паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их документам
на право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
33
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
74
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства

2430
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2100
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
15
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
33
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
74
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской)
местности
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
9
Прочие услуги в области образования
466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

037
Строительство и реконструкция объектов
образования
015
За счет средств местного бюджета
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)
008
Информатизация системы образования в
государственных учреждениях образования
района (города областного значения)
009
Приобретение и доставка учебников,
учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования
района (города областного значения)

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного
жилищного фонда города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
003
Строительство жилья государственного
коммунального жилищного фонда
011
За счет трансфертов из республиканского
бюджета

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области информации,
укрепления государственности и формирования
социального оптимизма граждан, развития
языков и культуры
003
Капитальные расходы государственных органов
004
Реализация региональных программ в сфере
молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,
особо охраняемые природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира, земельные
отношения
1
Сельское хозяйство

001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в сфере сельского хозяйства
и ветеринарии
003
Капитальные расходы государственных органов
007
Организация отлова и уничтожения бродячих
собак и кошек
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и
уничтожаемых больных животных, продуктов и
сырья животного происхождения
011
Проведение ветеринарных мероприятий по
энзоотическим болезням животных
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства района (города областного
значения)
004
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов социальной
сферы сельских населенных пунктов

474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
004
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

099
Реализация мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов за счет целевого
трансферта из республиканского бюджета
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города
областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики
в области регулирования земельных отношений
на территории района (города областного
значения)
004
Организация работ по зонированию земель

099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру

007
Капитальные расходы государственных органов
9
Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей
среды и земельных отношений
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
района (города областного значения)
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная,
градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
001
Услуги по реализации государственной политики
в области строительства, улучшения
архитектурного облика городов, районов и
населенных пунктов области и обеспечению
рационального и эффективного
градостроительного освоения территории
района (города областного значения)

007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

022
Поддержка частного предпринимательства
в рамках программы "Дорожная карта
бизнеса-2020"
011
За счет трансфертов из республиканского
бюджета
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
012
Резерв местного исполнительного органа
района (города областного значения)
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного
органа района (города областного значения)
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера на
территории района (города областного
значения)

022
"Бизнестің жол картасы-2020 " бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві

014
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
013
Капитальные расходы государственных органов
471
Отдел образования, физической культуры и
спорта района (города областного значения)

014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі