О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 55-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-19-125. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы - 5015977 тысячи тенге; в том числе:
налоговые поступления - 658067 тысячи тенге;
налоги на собственность - 643109 тысячи тенге;
налоги на имущество - 586182 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 11459 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20661 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 4272458 тысячи тенге, в том числе;
целевые текущие трансферты - 896905 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие - 848364 тысячи тенге;
субвенции - 2528596 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2365 тысячи тенге;
поступления займов - 46113 тысячи тенге.
2) Расходы - 5045281 тысячи тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 77905 тысячи тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета - -77905 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита использование профицита бюджета - 77905 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Уйгурского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 4-4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 5-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 9-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 11-1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 12-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2012 год в сумме - 2696 тысячи тенге.

Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 55-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-19-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-5 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 12, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылы мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер - 5015977 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 658067 мың теңге;
меншікке салынатын салықтар - 643109 мың теңге;
мүлікке салынатын салықтар - 586182 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11459 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20661 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4272458 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер - 896905 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 848364 мың теңге;
субвенциялар - 2528596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2365 мың теңге;
қарыздар түсімі - 46113 мың теңге.
2) Шығындар - 5045281 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 77905 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті)- -77905 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 77905 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 4-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 5-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 9-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 11-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 12-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві- 2696 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить перечень текущих бюджетных программ района на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2012 гол согласно приложению 5.
5. Утвердить перечень бюджетных программ района не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета района на 2012 год согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Юлдашев
Секретарь районного
маслихата                                  М. Нуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Уйгурского района                          Исмаилов Мырзалим Муталимович
21 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решение районного маслихата от
21 декабря 2011 года N 55-1
"О районном бюджете Уйгурского

3. Ауданның 2012 жылға арналған ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның 2012 жылға арналған даму бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К. Юлдашев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    М. Нуров
КЕЛІСІЛДІ:
“Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Исмаилов Мырзалим Муталимович
21 желтоқсан 2011 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр