О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 30-3
Решение Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 21 февраля 2011 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 02 марта 2011 года за номером 1771. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнения в Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350» от 7 февраля 2011 года № 84 и руководствуясь статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30-3 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1766, опубликованное в газете «Ақ жол» от 28 декабря 2010 года № 231-232) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «109 579 698» заменить цифрами «110 229 698»;
цифры «100 914 561» заменить цифрами «101 564 561»;
в подпункте 2):
цифры «108 939 727» заменить цифрами «110 589 727»;
в приложении 1:
в строке раздела 1. «ДОХОДЫ» цифры «109 579 698» заменить цифрами «110 229 698»;
в строке категории 4 «ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ» цифры «100 914 561» заменить цифрами «101 564 561»;
в строке класса 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «100 914 561» заменить цифрами «101 564 561»;
в строке подкласса 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «100 914 561» заменить цифрами «101 564 561»;
в строке раздела 2. «Затраты» цифры «108 939 727» заменить цифрами «109 589 727»;
в строке 05 функциональной группы «Здравоохранение» цифры «22 613 864» заменить цифрами «23 263 864»;
в строке 281 администратора бюджетной программы «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области» цифры «4 286 530» заменить цифрами «4 936 530»;

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы № 31-2 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда № 1771 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсаңдағы № 1350 Қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 84 Қаулысына сәйкес және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабын басшылыққа ала отырып облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1766 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 231-232 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«109 579 698» сандары «110 229 698» сандарымен ауыстырылсын;
«100 914 561» сандары «101 564 561» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«108 939 727» сандары «110 589 727» сандарымен ауыстырылсын;
1 қосымшада:
1. «КІРІСТЕР» бөлімі жолындағы «109 579 698» сандары «110 229 698» сандармен ауыстырылсын;
4 «ТРАНСФЕРТТЕРДІҢ ТҮСІМДЕРІ» санат жолындағы «100 914 561» сандары «101 564 561» сандармен ауыстырылсын;
02 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» сынып жолындағы «100 914 561» сандары «101 564 561» сандармен ауыстырылсын;
1 «Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» ішкі сынып жолындағы «100 914 561» сандары «101 564 561» сандармен ауыстырылсын;
2. «Шығындар» бөлімі жолындағы «108 939 727» сандар «109 589 727» сандармен ауыстырылсын;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық топ жолындағы «22 613 864» сандары «23 263 864» сандармен ауыстырылсын;
281 «Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі жолындағы «4 286 530» сандары «4 936 530» сандармен ауыстырылсын;

в строке 013 программы «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «4 286 530» заменить цифрами «4 936 530»;
в приложении 2:
в строке раздела 1. «ДОХОДЫ» цифры «111 414 065» заменить цифрами «112 624 658»;
в строке категории 4 «ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ» цифры «102 314 103» заменить цифрами «103 524 696»;
в строке класса 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «102 314 103» заменить цифрами «103 524 696»;
в строке подкласса 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «102 314 103» заменить цифрами «103 524 696»;
в строке раздела 2. «Затраты» цифры «110 496 131» заменить цифрами «111 706 724»;
в строке 05 функциональной группы «Здравоохранение» цифры «23 498 181» заменить цифрами «24 708 774»;
в строке 281 администратора бюджетной программы «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области» цифры «3 933 428» заменить цифрами «5 144 021»;
в строке 013 программы «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «3 933 428» заменить цифрами «5 144 021»;
в приложении 3:
в строке раздела 1. «ДОХОДЫ» цифры «112 154 204» заменить цифрами «117 389 968»;
в строке категории 4 «ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ» цифры «102 637 419» заменить цифрами «107 873 183»;
в строке класса 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «102 637 419» заменить цифрами «107 873 183»;
в строке подкласса 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «102 637 419» заменить цифрами «107 873 183»;
в строке раздела 2. «Затраты» цифры «111 610 338» заменить цифрами «116 846 102»;
в строке 05 функциональной группы «Здравоохранение» цифры
«23 885 727» заменить цифрами «29 121 491»;
в строке 281 администратора бюджетной программы «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области» цифры «3 026 169» заменить цифрами «8 261 933»;
в строке 013 программы «Строительство и реконструкция объектов здравоохранения» цифры «3 026 169» заменить цифрами «8 261 933».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
С. СЕЙДАЗИМОВ                              А. АСИЛЬБЕКОВ

013 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарлама жолындағы «4 286 530» сандары «4 936 530» сандармен ауыстырылсын;
2 қосымшада:
1. «КІРІСТЕР» бөлімі жолындағы «111 414 065» сандары «112 624 658» сандармен ауыстырылсын;
4 «ТРАНСФЕРТТЕРДІҢ ТҮСІМДЕРІ» санат жолындағы «102 314 103» сандары «103 524 696» сандармен ауыстырылсын;
02 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» сынып жолындағы «102 314 103» сандар «103 524 696» сандармен ауыстырылсын;
1 «Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» ішкі сынып жолындағы «102 314 103» сандары «103 524 696» сандармен ауыстырылсын;
2. «Шығындар» бөлімі жолындағы «110 496 131» сандары «111 706 724» сандармен ауыстырылсын;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық топ жолындағы «23 498 181» сандары «24 708 774» сандармен ауыстырылсын;
281 «Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі жолындағы «3 933 428» сандары «5 144 021» сандармен ауыстырылсын;
013 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарлама жолындағы «3 933 428» сандары «5 144 021» сандармен ауыстырылсын;
3 қосымшада:
1. «КІРІСТЕР» бөлімі жолындағы «112 154 204» сандары «117 389 968» сандармен ауыстырылсын;
4 «ТРАНСФЕРТТЕРДІҢ ТҮСІМДЕРІ» санат жолындағы «102 637 419» сандары «107 873 183» сандармен ауыстырылсын;
02 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» сынып жолындағы «102 637 419» сандары «107 873 183» сандармен ауыстырылсын;
1 «Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» ішкі сынып жолындағы «102 637 419» сандары «107 873 183» сандармен ауыстырылсын;
2. «Шығындар» бөлімі жолындағы «111 610 338» сандары «116 846 102» сандармен ауыстырылсын;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық топ жолындағы «23 885 727» сандары «29 121 491» сандармен ауыстырылсын;
281 «Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі жолындағы «3 026 169» сандары «8 261 933» сандармен ауыстырылсын;
013 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарлама жолындағы «3 026 169» сандары «8 261 933» сандармен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. СЕЙДАЗИМОВ
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Ә. ӘСІЛБЕКОВ