Об установлении ставок платы за некоторые виды лесных пользований на участках государственного лесного фонда области
Решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2011 года за номером 1776. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-11
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 25.06.2015 № 38-11 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей-14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за заготовку второстепенных древесных ресурсов на участках государственного лесного фонда области, согласно приложению 1.
2. Установить ставки платы за побочные лесные пользования, основанные на использовании участков государственного лесного фонда области, согласно приложению 2.
3. Установить ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда области для нужд охотничьего хозяйства, научно-исследовательских, культурно-оздоровительных, рекреационных, туристских и спортивных целей, согласно приложению 3.
Сноска. Абзац 2 пункта 3 исключен решением Жамбылского областного маслихата от 07.12.2011 № 41-10 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 15 декабря 2005 года № 12-5 "Об утверждении ставки платы за некоторые виды лесных пользований по области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1631, опубликовано 7 января 2006 года в газете "Знамя труда" № 3 (16427-16428)).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
С. СЕЙДАЗИМОВ А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного
маслихата от 15 марта 2011
года № 32-8
Ставки платы за заготовку второстепенных древесных ресурсов на участках государственного лесного фонда области
Второстепенные древесные ресурсы
Единица измерения
Ставка платы за заготовку ресурса (месячный расчетный показатель)
1
Береза:
кора
ветви
листья
почки
пни
корни
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна

Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-8 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 сәуірде № 1776 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 25.06.215 № 38-11 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 506-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14-бабына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде екінші дәрежелі сүрек ресурстарын дайындау дайындау үшін төлемақы ставкалары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерін пайдалануға негізделген жанама орман пайдаланулардың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкалары 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Аңшылық шаруашылығының қажеттіліктері үшін, ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру, туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттарда облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту.3 тармағының 2 абзацы алынып тасталды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.12.07 № 41-10 (ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Шешімімен.
4. "Облыс бойынша орман пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 12-5 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тiркеу тiзiлiмiнде № 1631 тіркелді, 2006 жылғы 10 қаңтарда № 3 "Ақ жол" және 2006 жылғы 7 қаңтарда № 2-3 "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы
С. СЕЙДАЗИМОВ
Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 32-8 шешіміне 1 қосымша
Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде қосалқы ағаш ресурстарының кейбір түрлерін дайындау үшін төлемақы ставкалары
Реттік сан
Қосалқы ағаш ресурстары
Өлшем
бірлігі
Ресурстары дайндау үшін төлемақы
ставкалары (айлық есептік көрсеткіш)
1
Ақ қайынның:
қабық
бұтақтар
жапырақтар
бүршіктері
түбірлер
тамырлар
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна
тонна