О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8 "Об установлении ставок платы за некоторые виды лесных пользований на участках государственного лесного фонда области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 января 2012 года № 1804. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-9
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 30.04.2019 № 34-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 08 июля 2003 года, Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8 "Об установлении ставок платы за некоторые виды лесных пользований на участках государственного лесного фонда области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1776, опубликованное в газете "Знамя труда" от 28 апреля 2011 года № 47) внести следующие изменения:
Приложение № 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению;
Абзац 2 пункта 3 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь областного маслихата
областного маслихата А. АСИЛЬБЕКОВ
А. МАЙЛЫБАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Жамбылская областная территориальная инспекция лесного и
охотничьего хозяйства Министерства Сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Кемелов К.К.
7 декабря 2011 г.
Начальник
государственного учреждения
"Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового
комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Сарсембаев Т.К.
7 декабря 2011 г.
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от 07 декабря 2011 года № 41-10
Приложение 2 к решению
Жамбылского областного маслихата
от 15 марта 2011 года № 32-8
Ставки платы за некоторые виды побочных лесных пользований на участках государственного лесного фонда области
За размещение ульев и пасек, сенокошение, пастьбу скота, звероводство
Вид пользования
Единица измерения
Ставка платы (тенге)
Размещение ульев и пасек
1 улей

"Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-10 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қаңтарда № 1804 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 30.04.2019 № 34-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 506 бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 08 шілдедегі Орман кодексінің 14 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-8 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы "22" сәуірде № 1776 тіркелген, 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 69-70 "Ақ жол" газетінде жариялған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің № 2 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
Көрсетілген шешімнің 3 тармағының 2 абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
А. Майлыбаев Ә. Әсілбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетінің Жамбыл облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы аумақтық иснпекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ.К. Кемелов
7 желтоқсан 2011 ж.
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша салық департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Т.Қ. Сәрсембаев
7 желтоқсан 2011 ж.
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 41- 10 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 32-8 шешіміне 2 қосымша
Облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінде жанама орман пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлемақы ставкалары
Ара ұялары мен омарталар орналастыру, шөп шабу, мал жаю және аң өсіру үшін
Пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы (теңге)
1
Ара ұялары мен омарталар орналастыру
1 ұя үшін