О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 29 декабря 2011 года за номером 6-1-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-3 «О городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-118, опубликовано 6 января 2011 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «17530360» заменить цифрами «17461448»;
цифры «12387944» заменить цифрами «12319032»;
в подпункте 2) цифры «17546258» заменить цифрами «17477346».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 45-7 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда 6-1-139 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-118 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «17530360» сандары «17461448» сандарымен ауыстырылсын;
«12387944» сандары «12319032» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «17546258» сандары «17477346» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.