О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 36-4
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2011 года № 40-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Байзакского района 27 апреля 2011 года за № 6-2-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30-3 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1773) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата “О районном бюджете на 2011-2013 годы” от 24 декабря 2010 года № 36-4 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-123, опубликовано в районной газете “Сельская новь” от 15 января 2011 года № 8-9-10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5207086» заменить цифрами «5172967 »;
цифры «622800» заменить цифрами «709040»;
цифры «24575» заменить цифрами «25353»;
цифры «4540849» заменить цифрами «4419712»;
в подпункте 2):
цифры «5221887» заменить цифрами «5179103»;
в подпункте 3):
цифры «17033» заменить цифрами «24198»;
цифры «17805» заменить цифрами «24970»;
в подпункте 4):
в первом абзаце «10000» заменить цифрами «11500»;
во втором абзаце «10000» заменить цифрами «11500».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 40-2 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 сәуірде № 6-2-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 34-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-123 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарда аудандық № 8-9-10 “Ауыл жаңалығы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5207086» сандары «5172967» сандарымен ауыстырылсын;
«622800» сандары «709040» сандарымен ауыстырылсын;
«24575» сандары «25353» сандарымен ауыстырылсын;
«4540849» сандары «4419712» сандарымен ауыстырылсын;
2)тармақшада:
«5221887» сандары «5179103» сандарымен ауыстырылсын;
3)тармақшада:
«17033» сандары «24198» сандарымен ауыстырылсын;
«17805» сандары «24970» сандарымен ауыстырылсын;
4)тармақшада:
бірінші абзацтағы «10000» сандары «11500» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «10000» сандары «11500» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Исабаев                                 А. Унетаева
Приложение
к решению Байзакского районного
маслихата от 27 апреля 2011 года № 40-2
Приложение 1
к решению Байзакского районного
маслихата № 36-4 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
2011 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Исабаев                                 А. Унетаева
Байзақ аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 27 сәуірдегі
№ 40-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2011 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы