О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 "О бюджете района на 2011-2013 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 05 сентября 2011 года № 44-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района Жамбылской области 9 сентября 2011 года № 6-3-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1793), Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 «О районном бюджете на 2011-2013 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1768 опубликованное в газете «Шұғыла-Радуга» от 6 января 2011года № 1-2) следующие изменения и дополнение
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «5 737 439» заменить цифрами «5 721 530»;
цифры «765 227» заменить цифрами «762 712»;
цифры «12 327» заменить цифрами «14 871»;
цифры « 5 500»заменить цифрами «5 471»;
цифры «4 954 385» заменить цифрами «4 938 476»;
в подпункте 2) цифры «5 742 159» заменить цифрами «5 720 850»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «23 257» заменить цифрами «28 657»;
во втором абзаце цифра «0» заменить цифрами «28 657»
в пункте 5:
цифры «12 000» заменить цифрами «11 760»;
цифры «7 800» заменить цифрами «7 488»;
цифры «157 393» заменить цифрами «154 165»;
цифры «58 462» заменить цифрами «58 000»;
в пункте 12:
цифры «165035» заменить цифрами «114032»;
цифры «20 362» заменить цифрами «10 362»;
цифры «1320» заменить цифрами «1 800»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қыркүйектегі № 44-2 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 қыркүйекте 6-3-130 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы»  № 38-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1768 болып тіркелген, 2011 жылдың 6 қаңтарында № 1-2 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы «5 737 439» сандары «5 721 530» сандарымен ауыстырылсын;
«765 227» сандары «762 712» сандарымен ауыстырылсын;
«12 327» сандары «14 871» сандарымен ауыстырылсын;
«5 500» сандары «5 471» сандарымен ауыстырылсын;
«4 954 385» сандары «4 938 476» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшадағы «5 742 159» сандары «5 720 850» сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы «23 257» сандары «28 657» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «0» саны «28 657» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
«12 000» сандары «11 760» сандарымен ауыстырылсын;
«7 800» сандары «7 488» сандарымен ауыстырылсын;
«157 393» сандары «154 165» сандарымен ауыстырылсын;
«58 462» сандары «58 000» сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақта:
«165 035» сандары «114 032» сандарымен ауыстырылсын;
«20 362» сандары «10 362» сандарымен ауыстырылсын;
«1 320» сандары «1 800» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «89 400» заменить цифрами «86 339»;
пункт 12 дополнить абзацем следующего содержания:
«Центру занятости на установку спутниковой связи и абонентскую плату – 914 тысяч тенге»;
в пункте 13:
цифры «5 000» заменить цифрами «3 850».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного
маслихата
Н.Укубаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата
А. Мантеев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 44-2 от 05 сентября 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2010 года

«89 400» сандары «86 339» сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақ келесі абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту орталығына спутниктік байланысты орнатуға және абоненттік төлемге - 914 мың теңге».
13 тармақтағы:
«5 000» сандары «3 850» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
Н.Үкібаев                                  Ә.Мәнтеев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 05 қыркүйектегі
№ 44-2 шешіміне № 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне № 1-қосымша