О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 35-3
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 июля 2011 года № 40-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 5 августа 2011 года за № 6-4-107. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-3 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-97, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2011 года № 4-5-6) внести следующие изменения:
в пункте 7:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдеде № 40-3 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 05 тамызда № 6-4-107 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 – бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы ның 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 ((нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-97 болып тіркелген, 2011 жылдың 18 қаңтарында № 4-5-6 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
7 тармақта:

цифры «7000» заменить цифрами «8000».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Кошкимбаева                             Е. Аманбеков
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 40-3 от 29 июля 2011 года
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 35-3 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Классс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

«7000» деген сандар «8000» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімінің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық сессиясының
төрағасы                                   мәслихаттың хатшысы
А.Көшкімбаева                              Е. Аманбеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 40-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР