О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 35-3
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 31 августа 2011 года № 41-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 8 сентября 2011 года за № 6-4-108. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», и решения Жамбылского областного маслихата № 38-2 от 18 августа 2011 года Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-3 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-97, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2011 года № 4-5-6) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 053 327» заменить цифрами «4 056 707»;
цифры «606473» заменить цифрами «614 273»;
цифры «3 421 677» заменить цифрами «3 417 257»;
в подпункте 2):
цифры «4 098 239» заменить цифрами «4 101 619».

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамызда № 41-5 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қыркүйекте № 6-4-108 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1793 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-97 болып тіркелген, 2011 жылдың 18 қаңтарында № 4-5-6 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 053 327» деген сандар «4 056 707» деген сандармен ауыстырылсын;
«606 473» деген сандар «614 273» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 421 677» деген сандар «3 417 257» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 098 239» деген сандар «4 101 618» деген сандармен ауыстырылсын.