О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 35-3
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 43-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 24 декабря 2011 года за № 6-4-116. Утратило силу - Решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2012 года № 5-6
Сноска: Утратило силу - решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15.05.2012 года № 5-6.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и по представлению акима района от 5 декабря 2011 года № 05-1562 Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-3 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6 – 4 -97, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2011 года № 4-5-6) внести внутренние изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «625206 » заменить цифрами «624925»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-4 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 желтоқсанда № 6-4-116 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 5-6 Шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012.05.15 № 5-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 – бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы ның 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және аудан әкімінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 05-1562 ұсынысына орай Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-4-97 болып тіркелген, 2011 жылдың 18 қаңтарында № 4-5-6 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне ішінара өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«625206» деген сандар «624925» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «32247 » заменить цифрами «31895»;
цифры «1997» заменить цифрами «2630»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Ж. Кананов                                 Е. Аманбеков
Приложение к решению
Жуалынского районного  маслихата
№ 43-4 от 20 декабря 2011 года
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 35-3 от 24 декабря 2010 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Классс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

«32247» деген сандар «31895» деген сандармен ауыстырылсын;
«1997» деген сандар «2630» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Ж. Қананов                                 Е. Аманбеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 43 - 4 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне 1 – қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

5 925
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
6 500
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
24 764
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
183676
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 455
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 455
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 530
002
Программа занятости
16 215
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 250
005
Государственная адресная социальная помощь
20 000
006
Жилищная помощь
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 372
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 587
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 600
023
Обеспечение деятельности центра занятости
9 406
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 441
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
780
021
Капитальные расходы государственных органов
470
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
209 550
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
95 450
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93 450
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 099
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 099
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5 925
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6 500
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
24 764
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
183 676
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
8 455
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 455
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 530
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 215
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 250
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 000
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8 372
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 587
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 100
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
6 600
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 406
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 691
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 441
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
780
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
470
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
209 550
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
95 450
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
93 450
018
Жұмыспен қамту бағдарламасының щеңберінде инженерлік- коммуникациялық дамыту
2 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 099
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 099
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі