О наименовании улиц аула Б. Момышулы Жуалынского района
Решение акима аула Бауыржана Момышулы Жуалынского района Жамбылской области от 14 ноября 2011 года № 133. Зарегистрировано Управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 9 декабря 2011 года за № 6-4-115
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан» и на основании протокола общего собрания жителей аула Б.Момышулы № 9 от 9 сентября 2011 года РЕШИЛ:
1. Наименовать нижеследующие улицы аула Б.Момышулы:
1) улица Байдыбек батыр
2) улица Койкелды батыр
3) улица Кайрат Рыскулбекова
4) улица Желтоксан
5) улица Асылбек Турысбекова
6) улица Абылай хана
7) улица Еркинбек Сауранбекулы
8) улица Жамбыла
9) улица Динмухамед Конаева
10) улица Рысбек батыр
11) улица Виктор Латиканта
12) улица Затыбек Елшибаева
13) улица Бауыржан Момышулы
14) улица Тайыр Тастандиева
15) улица Касым Ералиева
16) улица Толе би
17) улица Куатбек Иманбекулы
18) улица Карымбай Кошмамбетова19) улица Дмитрий Пахомова
20) улица Турар Рыскулова
21) улица Батырбек датка
22) улица Сабит Муканова
23) улица Мухтар Ауезова
24) улица Жибек жолы
25) улица Бауыржан Усенова
26) улица Шынгазы Улекова
27) улица Абая
28) переулок Абая
29) улица Коктем
30) улица Бауыржан Койбакова
31) улица Есенбек Баймуханбетова
32) улица Гани Муратбаева
33) переулок Пахомова
34) переулок 2-Пахомова
35) переулок Фестивальная
36) переулок 1-Совхозная
37) переулок 2-Совхозная
2. Исполнение данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима аула Б. Момышулы Бектурсинову Мухану Нурлыбековичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким аула Б. Момышулы                      А. Уркумбаев

Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылының көшелеріне ат қою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 133 Шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 6-4-115 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына және Б.Момышұлы ауылы тұрғындары жиналысының 2011 жылғы 09 қыркүйектегі № 9 хаттамасына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. Б. Момышұлы ауылының төмендегі көшелеріне келесі ат қойылсын:
1) Байдыбек батыр көшесі
2) Қойкелді батыр көшесі
3) Қайрат Рысқұлбеков көшесі
4) Желтоқсан көшесі
5) Асылбек Тұрысбеков көшесі
6) Абылай хан көшесі
7) Еркінбек Сауранбекұлы көшесі
8) Жамбыл көшесі
9) Дінмұхамед Қонаев көшесі
10) Рысбек батыр көшесі
11) Виктор Латикант көшесі
12) Затыбек Елшібаев көшесі
13) Бауыржан Момышұлы көшесі
14) Тайыр Тастандиев көшесі
15) Қасым Ералиев көшесі
16) Төле би көшесі
17) Қуатбек Иманбекұлы көшесі
18) Қарымбай Қошмамбетов көшесі
19) Дмитрий Пахомов көшесі
20) Тұрар Рысқұлов көшесі
21) Батырбек датқа көшесі
22) Сәбит Мұқанов көшесі
23) Мұхтар Әуезов көшесі
24) Жібек жолы көшесі
25) Бауыржан Үсенов көшесі
26) Шыңғазы Үлеков көшесі
27) Абай көшесі
28) Абай тұйығы
29) Көктем көшесі
30) Бауыржан Қойбақов көшесі
31) Есенбек Баймұханбетов көшесі
32) Ғани Мұратбаев көшесі
33) Пахомов тұйығы
34) 2-Пахомов тұйығы
35) Фестивальная тұйығы
36) 1-Совхозная тұйығы
37) 2-Совхозная тұйығы
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Б.Момышұлы ауылы әкімі аппаратының бас маманы Бектұрсынов Мұхан Нұрлыбекұлына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б.Момышұлы ауылының әкімі                  А. Уркумбаев