О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кордайского районного маслихата от 04 ноября 2011 года № 42-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 09 ноября 2011 года за номером 6-5-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-4 “О районном бюджете на 2011-2013 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-114, опубликовано 15 января 2011 года в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” № 9-10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7543863» заменить цифрами «7401271»;
цифры «1071792» заменить цифрами «1158633»;
цифры «104582» заменить цифрами «24766»;
цифры «48033» заменить цифрами «48052»;
цифры «6319456» заменить цифрами «6169820»;
в подпункте 2):
цифры «7583345» заменить цифрами «7440753».
в пункте 6:
цифры «8018» заменить цифрами «0».

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 04 қарашадағы N 42-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 қарашада 6-5-129 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1797 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-5-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда № 9-10 аудандық «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер  енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7543863» сандары «7401271» сандарымен ауыстырылсын;
«1071792» сандары «1158633» сандарымен ауыстырылсын;
«104582» сандары «24766» сандарымен ауыстырылсын;
«48033» сандары «48052» сандарымен ауыстырылсын;
«6319456» сандары «6169820» сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«7583345» сандары «7440753» сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
«8018» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного
маслихата, секретарь маслихата             Т. Сугирбай
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 4 ноября 2011 года № 42-2
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 34-3
Районный бюджет на 2011 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                 Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 4 қарашадағы
№ 42-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 34-4 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5