О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение Кордайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 45-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области от 22 декабря 2011 года № 6-5-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41 – 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1799) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 873 794 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 301 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 778 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 815 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 508 994 тысяч тенге;
2) затраты – 10 942 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 572 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 124 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 552 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 95 256 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
95 256 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 124 тысяч тенге;
погашение займов – 2 552 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 365 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Кордайского  районного маслихата от 02.03.2012 № 3-2; 13.04.2012 № 4-2; 31.07.2012  № 8-2; 30.11.2012 № 12-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.

2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 45-3 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 6-5-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 – бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабына және «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 – 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1799 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 873 794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 301 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 778 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 815 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 508 994 мың теңге;
2) шығындар – 10 942 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 572 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 124 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 552 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 95 256 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
95 256 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 124 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 552 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69 365 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қордай аудандық  мәслихатының 2012.03.02 № 3-2; 2012.04.13 № 4-2; 2012.07.31 № 8-2; 2012.11.30 № 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған бюджеттің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Установить надбавку в 2012 – 2014 годах к должностным окладам в размере 25 процентов проживающим и работающим в сельской местности специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.
4. Установить на 2012 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 4 491 442 тысячи тенге.

3. 2012 – 2014 жылдары ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25 пайыз мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.
4. 2012 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 4 491 442 мың теңге сомасында белгіленсін.

5. Утвердить перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2012 – 2014 годы по программам в разрезе сельских округов, согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 7054 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Э. Заманов                                 Т. Сугирбай
Приложение 1
к решению Кордайского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 45-3
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кордайского районного маслихата от 30.11.2012 № 12-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5. 2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 7054 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Э. Заманов                                 Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 45-3 шешіміне 1 - қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қордай аудандық  мәслихатының 2012.11.30 № 12-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

1 797
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, бощего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
57 078
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 892
018
Организация профессионального обучения
18 892
464
Отдел образования района (города областного значения)
187 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 974
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 425
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
84 932
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
421
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
30 914
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
22 030
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 754
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 382 808
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3 382 808
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
445 236
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 023
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 023
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
412 843
002
Программа занятости
147 446
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33 530
005
Государственная адресная социальная помощь
19 243
006
Жилищная помощь
4 684
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 052
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 100
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

1 797
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
57 078
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 892
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 892
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
187 450
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 974
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 425
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
84 932
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
421
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер
30 914
020
Республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
22 030
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 754
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 382 808
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 382 808
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
445 236
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 023
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 023
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
412 843
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
147 446
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33 530
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 243
006
Тұрғын үй көмегі
4 684
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 052
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 100
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

1 140
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 183
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 863
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 723
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 000
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
007
Капитальные расходы государственного органа
140
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
130 067
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
130 067
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 862
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 862
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 773
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 089
12
Транспорт и коммуникации
277 848
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
277 848
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
277 848
13
Прочие
114 413
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17 544
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
17 544
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 054
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 054
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19 605
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
17 560
007
Капитальные расходы государственного органа
2 045
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70 210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 588
013
Капитальные расходы государственного органа
60 622
14
Обслуживание долга
32

1 140
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 183
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 863
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 723
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 000
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
140
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
130 067
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
130 067
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 862
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 862
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 773
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 089
12
Көлiк және коммуникация
277 848
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
277 848
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
277 848
13
Басқалар
114 413
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17 544
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
17 544
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 054
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 054
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19 605
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 560
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 045
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 210
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 588
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60 622
14
Борышқа қызмет көрсету
32

441643
037
Строительство и реконструкция объектов образования
441643
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
178841
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13500
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
85533
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
546
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
32254
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
47008
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
445742
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18801
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18801
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
396244
002
Программа занятости
142905
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34205
005
Государственная адресная социальная помощь
23743
006
Жилищная помощь
10000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32350
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5242
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
15296
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100940
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8888
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22675
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28877
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1820
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

441643
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
441643
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
178841
008
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13500
009
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
85533
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
546
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер
32254
023
Республикалық бюджет есебінен берілетін трансферттер үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
47008
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
445742
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18801
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
18801
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
396244
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
142905
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34205
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23743
006
Тұрғын үй көмегі
10000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32350
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5242
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
15296
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100940
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілердің қамтамасыз ету
8888
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22675
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30697
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28877
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1820
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1 124
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасуского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Касыкского сельского округа»
1 185
1 598
1 709
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кененского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кордайского сельского округа»
10 620
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Масанчинского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Ногайбайского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Отарского сельского округа»
1 778
1 902
2 036
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа»
120
128
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сортобинского сельского округа»
5 800
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Степновского сельского округа»
487
546
584
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сулуторского сельского округа»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа»
Всего:
5 256
5 712
6 112
17 544

1 124
«Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 185
1 598
1 709
«Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10 620
«Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Отар ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 778
1 902
2 036
«Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
128
«Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 800
«Степной ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
487
546
584
«Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
5 256
5 712
6 112
17 544