О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года № 41-3
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 29 марта 2011 года № 42-4. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 18 апреля 2011 года за № 6-6-92. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 32-4 от 15 марта 2011 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 25 декабря 2010 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-89, опубликовано 28 января 2011 года в газете «Меркі тынысы» за № 10,11 29 января № 12,13 и 4 февраля № 14,15) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 407 437» заменить на цифры «5 566 831»;
цифры «4 587 125» заменить на цифры «4 746 519»;
в подпункте 2):
цифры «5 407 437» заменить на цифры «5 583 420»;
в подпункте 3):
цифры «9 198» заменить на цифры «9 153»;
цифры «594» заменить на цифры «639»;
в подпункте 5):
цифры «-9 198» заменить на цифры «-25 742»;
в подпункте 6):
цифры «9 198» заменить на цифры «25 742»;
дополнить вторымтретьим и четвертым абзацами следующего содержания:
«поступление займов – 9 792;
погашение займов – 639;
используемые остатки бюджетных средств -16 589.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 42-4 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде 6-6-92 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 15 наурыздағы № 32-4 шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-89 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 10,11 29 қаңтардағы № 12,13 және 4 ақпандағы № 14,15 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5407437» сандары «5566831» сандарымен ауыстырылсын;
«4587125» сандары «4746519» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5407437» сандары «5583420» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«9198» сандары «9153» сандарымен ауыстырылсын;
«594» сандары «639» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-9198» сандары «-25742» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«9198» сандары «25742» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екіншіүшінші және төртінші абзацтармен толықтырылсын:
«қарыздар түсімі – 9792;
қарыздарды өтеу – 639;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16589.».
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
А.Ландик                                   Т.Олжабай
Приложение к решению
№ 42-4 маслихата Меркенского района
от 29 марта 2011 года
Приложение № 1 к решению
№ 41-3 маслихата Меркенского района

2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
А. Ландик                                  Т. Олжабай
Меркі аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 42-4 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының