О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 09 сентября 2011 года № 39-6. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 09 сентября 2011 года за № 6-7-72. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 38-2 от 18 августа 2011 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1793) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-63, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3268168» заменить цифрами «3274592»;
цифры «721191» заменить цифрами «731430»;
цифры «11719» заменить цифрами «12700»;
цифры «48287» заменить цифрами «48819»;
цифры «2486971» заменить цифрами «2481643»;
в подпункте 2):
цифры «3280572» заменить цифрами «3286996»;
в подпункте 4);
в первом абзаце: цифры «10604» заменить цифрами «-20123»;
во втором абзаце: цифры «10604» заменить цифрами «0»;
в третьем абзаце: цифры «10604» заменить цифрами «20123»;
в подпункте 5):
цифры «-19703» заменить цифрами «-10184»;
в подпункте 6):
цифры «19703» заменить цифрами «10184»;
цифры «20474» заменить цифрами «10955»;
в пункте 5:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 қыркүйектегі № 39-6 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 қыркүйекте № 6-7-72 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 18 тамыздағы № 38-2 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1793 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-63 болып тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтардағы аудандық № 4-5 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3268168» деген сандары «3274592» деген сандарымен ауыстырылсын;
«721191» деген сандары «731430» деген сандарымен ауыстырылсын;
«11719» деген сандары «12700» деген сандарымен ауыстырылсын;
«48287» деген сандары «48819» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2486971» деген сандары «2481643» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«3280572» деген сандары «3286996» деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы «10604» деген сандары «-20123» деген сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «10604» деген сандары «0» деген сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «10604» деген сандары «20123» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-19703» деген сандары «-10184» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«19703» деген сандары «10184» деген сандарымен ауыстырылсын;
«20474» деген сандары «10955» деген сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:

цифры «14700» заменить цифрами «16500».
Приложение № - 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
маслихата районного                        маслихата
М.Беймбетов                                Ш. Исабеков
Приложение
к решению Мойынкумского
районного маслихата № 39-6

«14700» сандары «16500» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
М.Бейімбетов                               Ш.Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының

500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 501
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 537
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 537
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
53 543
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53 543
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 344
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 344
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 344
12
Транспорт и коммуникации
335 991
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335 991
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
335 991
13
Прочие
50 946
451
Отдел занятости и социальных программ района
1 560
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 560
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16 500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16 500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
12 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12 333
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
5 655
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 655
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 898
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
12 898
018
Капитальные расходы государственных органов
2 000
15
Трансферты
20 123
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20 123
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
18 816
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 501
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 537
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 537
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
53 543
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53 543
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 344
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 344
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 344
12
Көлiк және коммуникация
335 991
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335 991
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
335 991
13
Басқалар
50 946
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағадарламалар бөлімі
1 560
022
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1 560
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16 500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16 500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
12 333
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 333
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 655
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 655
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 898
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
12 898
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 000
15
Трансферттер
20 123
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20 123
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
18 816
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферт