Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Решение районного акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 14 декабря 2011 года № 336. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 21 декабря 2011 года за № 6-7-74. Утратило-силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 19 ноября 2015 года № 359
Сноска. Утратило силу постановлением Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 19.11.2015 № 359
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи - 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Мойынкумской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня. государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Мойынкумского района Акимова Шакизат Акбасовича.
Акима района С.Арубаев
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
от 14 декабря 2011 года № 336
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных материалов
1
Село Кенес
ул. Биназара № 39 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельской почты
2
Село Берлик
ул. Исабекова № 59 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте клуба "Желтоксан"
3
Село Биназар
ул.Айтишева № 10 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельского клуба
4
Село А.Назарбеков
ул.Г.Муратбаева № 20 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельского клуба
5
Село Кокжелек
ул.Беккулби № 1 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте продуктового магазина
6
Село Кушаман
ул.Шалабаева № 12 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельского клуба
7
Село Жамбыл
ул.Жазылбека № 29 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте средней школы им.Абая
8
Село Мойынкум
ул. Кошенова № 2 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте районной территориальной инспекции
ул.Амангелды № 99 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте торгового центра
9
Село Кылышбай
ул. О.Кошкимбайулы № 12 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельской почты
10
Село Кумозек
ул.Жамбыла № 8 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте медицинского пункта
11
Село Карабогет
ул.Сейфуллина № 10 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельской почты
12
Село Сарыозек
ул. Куанышбаева № 53 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельского клуба
13
Село Уланбель
ул.Сейфуллина № 4 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте сельского дома культуры
14
Поселок Хантау
ул.Биназара № 3 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте продуктового магазина
15
Станция Кияхты
ул.Киякты № 1 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте железнодорожного вокзала
16
Поселок Мирный

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 336 Қаулысы. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 желтоқсанда 6-7-74 нөмірімен тіркелді.Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 359 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 19.11.2015 № 359 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 - бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттарына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес Мойынқұм аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Шакизат Ақбасұлы Акимовқа жүктелсін.
Аудан әкімі С.Арубаев
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 336 қаулысына қосымша
Үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар тізімі
Елді мекеннің атауы
Үгіт баспа материалдарының
орналасқан жері
1.
Кеңес ауылы
Биназар к-сі, № 39 ауылдық поштаның арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
2.
Бірлік ауылы
Исабеков к-сі, № 59 "Желтоқсан" клубының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
3.
Биназар ауылы
Айтишев к-сі, № 10 ауылдық клубтың арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
4.
А.Назарбеков ауылы
Ғ.Мұратбаев к-сі, № 20 ауылдық клубтың арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
5.
Көкжелек ауылы
Бекқұлби к-сі, № 1 азық-түлік дүкенінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
6.
Күшаман ауылы
Шалабаев к-сі, № 12 ауылдық клубтың арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
7.
Жамбыл ауылы
Жазылбек к-сі, № 29 Абай орта мектебінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
8.
Мойынқұм ауылы
Көшенов к-сі, № 2 аудандық аумақтық инспекциясының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
Амангелді к-сі, № 99 сауда орталығының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
9.
Қылышбай ауылы
Ө.Көшкімбайұлы к-сі, № 12 ауылдық поштаның арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
10.
Құмөзек ауылы
Жамбыл к-сі, № 8 медициналық пунктің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
11.
Қарабөгет ауылы
Сейфуллин к-сі, № 10 ауылдық поштаның арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
12.
Сарыөзек ауылы
Қуанышбаев к-сі, № 53 ауылдық клубтың арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
13.
Ұланбел ауылы
Сейфуллин к-сі, № 4 ауылдық мәдениет үйінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
14.
Хантау кенті
Биназар к-сі, № 3 азық түлік дүкенінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
15.
Қияқты стансасы
Қияқты к-сі, № 1 теміржол вокзалының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
16.
Мирный кенті

1 микрорайон дом № 14 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте магазина "Нурай"
17
Поселок Акбакай
ул.Куанышбаева № 5 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте общежития АО "Акбакайский горно- металлургический комбинат"
18
Поселок Шыганак
ул.Алтынсарина № 13 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте кафе "Аймекен"
19
Село Мынарал
ул.Садыкова № 1 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте рыбного завода "Компания Мынарал"
20
Станция Мынарал
ул. Абая № 12 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте начальной школы станции Мынарал
21
Село Кашкантениз
ул. Железнодорожников № 24 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте начальной школы станции Кашкантениз
22
Поселок Аксуек
ул.Балхашская № 23 расположено на информационном стенде для размещения агитационных печатных материалов в специально отведенном месте центральной площади

1 мөлтек аудан 14 үй, "Нұрай" дүкенінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
17.
Ақбақай кенті
Қуанышбаев к-сі, № 5 "Ақбақай тау кен метталургиялық комбинаты" АҚ-ның жатақханасының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
18.
Шығанақ кенті
Алтынсарин к-сі, № 13 "Аймекен" кафесінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
19.
Мыңарал ауылы
Садықов к-сі, № 1 "Компания Мынарал" балық заводының арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
20.
Мыңарал стансасы
Абай к-сі, № 12 Мыңарал стансасының бастауыш мектебінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
21.
Қашқан теңіз ауылы
Теміржолшылар к-сі, № 24 Қашқан теңіз стансасының бастауыш мектебінің арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан
22.
Ақсүйек кенті
Балхаш к-сі, № 23 орталық алаңның арнайы белгіленген және жария хабарлама ілінетін ақпарат тақтасында орналасқан