О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 26 апреля 2011 года № 49-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 13 мая 2011 года за № 6-9-118. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2011 года № 34-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1773) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года  № 46-4 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-105, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2011 года № 3-4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 529 966» заменить цифрами «4 586 088»;
цифры «261 382» заменить цифрами «284 017»;
цифры «27 162» заменить цифрами «23 672»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 49-2 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 мамырда 6-9-115 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 34-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1773 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6-9-105 болып тіркелген, 2011 жылдың 8 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 529 966» деген сандар «4 586 088» деген сандармен ауыстырылсын;
«261 382» деген сандар «284 017» деген сандармен ауыстырылсын;
«27 162» деген сандар «23 672» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «4 483» заменить цифрами «1 983»;
цифры «4 236 939» заменить цифрами «4 276 416»;
в подпункте 2):
цифры «4 537 987» заменить цифрами «4 594 109»
Приложение-1 вышеуказанного решения изложить в новой редакции соответственно приложению данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сесии                         Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Ш. Ералиев                                 М. Есмаханов
Приложение к решению маслихата района
№ 49-2 от 26 апреля 2011 года
Приложение к решению маслихата района
от 24 декабря 2010 года
Бюджет района на 2011 год
Категория
Наименование
2011 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

«4 483» деген сандар «1 983» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 236 939» деген сандар «4 276 416» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 537 987» деген сандар «4 594 109» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Ш. Ералиев                                 М. Есмаханов
Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы
26 сәуірдегі № 49-2 шешіміне қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2011 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5