О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 7 ноября 2011 года № 56-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 10 ноября 2011 года за № 6-9-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 46-4 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-105, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 8 января 2011 года № 3-4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 614 201» заменить цифрами «4 765 376»;
цифры «284 017» заменить цифрами «285 475»;
цифры «23 672» заменить цифрами «20 514»;
цифры «1 983» заменить цифрами «3 683»;
цифры «4 304 529» заменить цифрами «4 455 704»;
в подпункте 2) цифры «4 622 222» заменить цифрами «4 773 397»;
в пункте 4:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы N 56-2 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада 6-9-124 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6-9-105 болып тіркелген, 2011 жылдың 8 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 614 201» деген сандар «4 765 376» деген сандармен ауыстырылсын;
«284 017» деген сандар «285 475» деген сандармен ауыстырылсын;
«23 672» деген сандар «20 514» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 983» деген сандар «3 683» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 304 529» деген сандар «4 455 704» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 622 222» деген сандар «4 773 397» деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:

цифры «6 193» заменить цифрами «5 850».
Приложения - 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Ильясов                                 М. Есмаханов
Приложение 1
к решению маслихата Cарысуского района
№ 56-2 от 7 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 46-4 от 24 декабря 2010 года
Бюджет района на 2011 год
Категория
Наименование
2011 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

«6 193» деген сандар « 5 850» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 15 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Ильясов                                 М. Есмаханов
Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы
7 қарашадағы № 56-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне 1 – қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2011 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

5 946
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 946
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5636
003
Капитальные расходы государственных органов
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5343
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3806
012
Развитие объектов водного хозяйства
3806
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7276
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6506
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственных органов
70
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70898
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
70898
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28821
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28821
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения
28751
015
Капитальные расходы государственных органов
70
12
Транспорт и коммуникации
289109
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
289108
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
289108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
1
13
Прочие
66238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15600
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»

5 946
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5 946
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12179
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5636
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5343
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3806
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
3806
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7276
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6506
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70898
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
70898
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28821
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28821
001
Құрлыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
28751
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
70
12
Көлiк және коммуникация
289109
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
289108
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
289108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу ұстау
1
13
Басқалар
66238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15600
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау