Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 9 декабря 2011 года № 698. Зарегистрировано Шуским Управлением юстиции 13 декабря 2011 года за № 6-11-115. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 6 января 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 06.01.2016 № 6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 6 статьи-28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Шуской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихата Республики Казахстан согласно приложения.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. Нуркенова.
Аким района К. Жабагиев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 9 декабря 2011 года № 698
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихата
Наименования города и населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Толебийский аульный округ
Щит возле детского сада "Қуаныш",
село Толе би, ул. Балуан Шолака № 49/а;
Здание районного дома культуры,
село Толе би улица Толе би № 173
2
Шу қаласы
Щит возле городского дома культуры,
улица Театральная № 1;
Щит на пересечени К. Сатпаева и Ж. Туйебекова;
Здание городской поликлиники, улица Сатпаева;
Щит возле здания Центра обслуживания населения, улица Голикова № 1;
3
Алгинский сельский округ
Село Жайсан, щит возле Жайсанской средней школы;
Село Алга, щит возле Амангельдинской средней школы;
Село Сауытбек, щит возле аульного клуба;
4
Аксуйский сельский округ
Село Оразалы, щит возле аульного клуба;
5
Актобинский сельский округ
Щит перед зданием аппарата акима Актобинского сельского округа;
6
Бирликустемский сельский округ
Село Бирликустем, щит возле аульного дома культуры;
7
Балуан Шолакский сельский округ
Село Балуан Шолак, щит возле средней школы имени Габдуллина
8
Берликский сельский округ
Село Берлик, щит по улице Восточная № 4
9
Село Далақайнар
Щит по улице Толе би № 4
10
Дулатский сельский округ
Село Болтирик, щит возле здания сельской врачебной амбулатории
11
Жанакогамский сельский округ
Село Коктобе, щит возле аульного дома культуры
12
Ески Шуский сельский округ
Щит перед зданием аппарата акима Ески Шуского сельского округа;
Щит возле здания школы, улица С. Муканова № 3
13
Корагатинский сельский округ
Село Жиенбет, Щит возле спортивной площадки
14
Село Конаева
Щит перед зданием аппарата акима села Конаева
15
Коккайнарский сельский округ
Щит возле Коккайнарского аульного дома культуры
16
Тасоткельский сельский округ
Село Тасоткел, щит перед зданием фельдшерского амбулаторного пункта
17
Шокпарский сельский округ
Возле средней школы имени О. Жандосова
18
Ондириский аульный округ
Щит перед зданием аппарата акима Ондириского аульного округа
19
Жанажолский аульный округ
Щит перед зданием аппарата акима Жанажолского ального округа

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 698 Қаулысы. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсандада 6-11-115 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 06.01.2016 № 6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6 тармағына сәйкес Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттағына кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес Шу аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Б. Нүркеновке жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Жабағиев
Шу ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
698 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихаттары депутаттағына кандидаттарға барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Қала және елді мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Төле би ауылдық округі
"Қуаныш балалар бақшасы жанындағы тақта,
Төле би ауылы Б. Шолақ көшесі № 49/а
Аудандық мәдениет үйінің ғимараты,
Төле би ауылы Төле би көшесі № 173
2
Шу қаласы
Театральный көшесі № 1, Қалалық мәдениет үйінің жанындағы тақта; Қ. Сәтпаев пен Ж. Түйебеков көшелерінің қиылысындағы тақта;
Қ. Сәтпаев көшесі, қалалық емхананың ғимараты;
Голиков көшесі № 1, Халыққа қызмет көрсету орталығының жанындағы тақта;
3
Алға селолық округі
Жайсан ауылы, Жайсан орта мектебінің жанындағы тақта;
Алға ауылы, Амангелді орта мектебінің жанындағы тақта;
Сауытбек ауылы, ауылдық клуб жанындағы тақта
4
Ақсу ауылдық округі
Оразалы ауылы, Ауылдық клуб жанындағы тақта
5
Ақтөбе селолық округі
Ақтөбе селолық округі әкімі аппараты ғимаратаның алдындағы тақта
6
Бірлікүстем селолық округі
Ауылдық мәдениет үйінің жанындағы тақта, Бірлікүстем ауылы
7
Балуан Шолақ селолық округі
Балуан Шолақ ауылы, М. Ғабдуллин орта мектебінің жанындағы тақта
8
Бірлік селолық округі
Бірлік ауылы, № 4 Восточная кошесіндегі тақта
9
Далақайнар ауылы
№ 4 Төле би көшесіндегі тақта
10
Дулат селолық округі
Бөлтірік ауылы, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы жанындағы тақта
11
Жанақоғам селолық округі
Көктөбе ауылы, ауылдық мәдениет үйінің жанындағы тақта
12
Ескіші селолық округі
Ескішу селолық округі әкімі аппраты ғимаратының алдындағы тақта;
Мектеп ғимараты жанындағы тақта, С. Муқанов көшесі № 3;
13
Қорағаты селолық округі
Жиенбет ауылы, спорт алаңы жанындағы тақта
14
Қонаев ауылы
Қонаев ауылы әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
15
Көкқайнар селолық округі
Көкқайнар ауылдық Мәдениет үйінің жанындағы тақта
16
Тасөткел селолық округі
Тасөткел ауылы, Фельдшерлік амбулаторлық пункті ғимаратының алдындағы тақта
17
Шоқпар селолық округі
О. Жандосов атындағы орта мектебінің жанындағы тақта
18
Өндіріс ауылдық округі
Өндіріс ауылдық округ әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
19
Жаңажол ауылдық округі
Жаңа жол аулдық округі әкімі аппаратының алдындағы тақта