О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XХХIV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2011 года N 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2011 года N 1892
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 апреля 2011 года N 50-51 (21044), "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2010 года N 38 (21052)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "117318956" заменить цифрами "117418956";
цифры "204832" заменить цифрами "304832";
в подпункте 2):
цифры "119062132" заменить цифрами "119162132";
2) в пункте 8:
цифры "150000" заменить цифрами "250000";

Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі XХХIV сессиясының N 398 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 мамырда N 1892 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XXXI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 346 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1890 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 50-51 (21044) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 38 (21052) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"117318956" сандары "117418956" сандарына ауыстырылсын;
"204832" сандары "304832" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"119062132" сандары "119162132" сандарына ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:
"150000" сандары "250000" сандарына ауыстырылсын;

10308
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15706355
1
Дошкольное воспитание и обучение
1177533
261
Управление образования области
1177533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
822535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5296803
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2510434
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2116589
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393845
261
Управление образования области
2786369
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1465500
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
951972
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5918146
253
Управление здравоохранения области
260400
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161826
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5657746
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5546149
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

10308
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15706355
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1177533
261
Облыстың білім басқармасы
1177533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5296803
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2510434
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2116589
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393845
261
Облыстың білім басқармасы
2786369
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1465500
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
951972
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163880
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205017
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5918146
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260400
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161826
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5657746
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5546149
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

149190
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
904
261
Управление образования области
38016
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
3
Специализированная медицинская помощь
6135455
253
Управление здравоохранения области
6135455
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4796834
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
101032
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
261172
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
174066
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
74303
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
327206
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
323984
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
76858
4
Поликлиники
11517489
253
Управление здравоохранения области
11517489
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10125489
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1392000
5
Другие виды медицинской помощи
1801498
253
Управление здравоохранения области
1801498
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1765851
029
Областные базы спецмедснабжения
35647
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4738287
253
Управление здравоохранения области
2690037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

149190
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
904
261
Облыстың білім басқармасы
38016
028
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38016
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6135455
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6135455
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4796834
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
101032
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
261172
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174066
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
74303
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
327206
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
323984
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
76858
4
Емханалар
11517489
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11517489
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
10125489
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1392000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1801498
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1801498
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1765851
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35647
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4738287
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2690037
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10644822
1
Жилищное хозяйство
3998111
271
Управление строительства области
3998111
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1068000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
118667
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
69444
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1617000
2
Коммунальное хозяйство
6646711
271
Управление строительства области
1952778
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
263472
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1270605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
283701
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4693933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
53896
005
Капитальные расходы государственных органов
1724
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
556489
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3435918
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
95000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5588473
1
Деятельность в области культуры

33868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10644822
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3998111
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3998111
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1068000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
118667
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
69444
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1617000
2
Коммуналдық шаруашылық
6646711
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1952778
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
263472
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1270605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
283701
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4693933
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53896
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1724
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
556489
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3435918
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
95000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5588473
1
Мәдениет саласындағы қызмет