О внесении изменений в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011-2013 годы"
Решение XLVII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 30 марта 2011 года N 483. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 15 апреля 2011 года N 8-1-131. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIII сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 442 "О бюджете города Караганды на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-121, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2010 года N 148 (752)), следующие изменения:
1)в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 29 622 714 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 810 384 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 89 977 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 307 481 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 414 872 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 33 431 851 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) дефицит бюджета – 3 862 637 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) финансирование дефицита бюджета – 3 862 637 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 711 085 тысяч тенге;
погашение займов – 678 145 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 829 697 тысяч тенге.";
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2011 год в сумме 357 760 тысяч тенге." ;
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XLVII сессии
IV созыва Карагандинского
городского маслихата
Н. Рахимбергенов
Исполняющий обязанности
секретаря Карагандинского
городского маслихата
М. Камалиев
Приложение 1
к решению XLVII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 30 марта 2011 года N 483
Приложение 1
к решению XLIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 442
Бюджет города Караганды на 2011 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

"Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының XLІІІ сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 442 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLVII сессиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 483 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде N 8-1-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XLІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 442 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-121 тіркелген, "Взгляд на события" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 148 (752) жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
тармақша 1) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 29 622 714 мың теңге; оның ішінде:
cалықтық түсімдер бойынша - 16 810 384 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер бойынша – 89 977 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері бойынша – 1 307 481 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 414 872 мың теңге;";
тармақша 2) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) шығындар – 33 431 851 мың теңге;";
тармақша 4) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) бюджет тапшылығы – 3 862 637 мың теңге;";
тармақша 5) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 862 637 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 711 085 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 678 145 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 829 697 мың теңге.";
2) 6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылға арналған резерві 357 760 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімінің 1, 4, 5 қосымшалары аталған шешімінің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезекті
XLVII сессиясының төрағасы
Н. Рахымбергенов
Қарағанды қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
М. Камалиев
Қарағанды қалалық мәслихатының
2011 жылғы 30 наурыздағы
XLVII сессиясының N 483 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XLIII сессиясының N 442 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

97996
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
161785
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
277767
На введение стандартов специальных социальных услуг
40900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
46800
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставления субсидий на переезд, создания центров занятости в рамках Программы занятости 2020
35004
На проведение противоэпизоотических мероприятий
1281
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
1159411
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
2151250
Целевые трансферты на развитие
5424042
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
221665
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1370444
На развитие системы водоснабжения

97996
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20485
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16623
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
161785
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
277767
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
40900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
46800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
35004
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
1281
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
1159411
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2151250
Нысаналы даму трансферттері
5424042
оның ішінде:
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және(немесе) сатып алуға
221665
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1370444
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға