Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов
Постановление акимата города Караганды от 1 декабря 2011 года N 55/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 2 декабря 2011 года N 8-1-143. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13 августа 2014 года N 33/08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13.08.2014 N 33/08 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (Асаинов Е.Р. – по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на акима района имени Казыбек би Искакова Ж.М. и акима Октябрьского района Аубакирова Н.Е.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 17 февраля 2011 года N 07/01 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-129 от 18 февраля 2011 года, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 24 февраля 2011 года N 22, "Индустриальная Караганда" от 24 февраля 2011 года N 30).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Караганды                      Б. Абдишев
Приложение 1 к постановлению
акимата города Караганды
от 1 декабря 2011 года N 55/01
Адреса помещений для встреч с избирателями по городу Караганды
N
Наименование района
Адреса помещений
Общая площадь
1.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал химического факультета Карагандинского государственного университета имени Е.А. Букетова, улица Муканова, 41 (по согласованию)
153 мест
2.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал дворца культуры глухих, проспект Н. Абдирова, 31
90 мест
3.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал профессионального лицея N 12, улица Бажененова, 169
270 мест
4.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал института повышения квалификации и переподготовки государственных служащих и работников образования, улица Жанибекова, 42 (по согласованию)
100 мест
5.
Караганды (район имени Казыбек би)
Актовый зал колледжа имени Д.А. Кунаева, улица Ермекова, 28 (по согласованию)
70 мест
6.
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Молодежный", 22 микрорайон
550 мест
7.
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Железнодорожников", улица М. Маметовой, 111
420 мест
8.
Караганды (Октябрьский район)
Малый зал дворца культуры Нового Майкудука, улица Магнитогорская, 19
100 мест
Приложение 2 к постановлению
акимата города Караганды
от 1 декабря 2011 года N 55/01
Дислокация мест для размещения печатных материалов по городу Караганды
N
Наименование района
Для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит театра музыкальной комедии по улице С. Сейфуллина, остановка "Баня"
2.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит у кинотеатра "Сарыарка" по проспекту Строителей
3.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит у остановки магазина "Турист", микрорайон Степной-3
4.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационные щиты концертного объединения К. Байжанова, на углу улиц Ерубаева - Б. Мира
5.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит у дворца культуры имени горняков, на проспекте Б. Жырау
6.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед казахским драматическим театром имени С. Сейфуллина, на проспекте Б. Жырау
7.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит на остановке "Поликлиника", по проспекту Строителей
8.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед русским драматическим театром имени К. Станиславского
9.
Караганды (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед концертным объеденением имени К. Байжанова, на проспекте Б. Жырау
10.
Караганды (район имени Казыбек би)
Рекламный щит перед торговым домом "Грандстор" на проспекте Б. Жырау
11.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит в районе кинотеатра "Ботагөз"
12.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит перед торговым домом "Умай"
13.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 21 микрорайон
14.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит на автостанции, 23 микрорайон
15.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит по улице Мануильского, 6 (Сортировка)
16.
Караганды (Октябрьский район)
Информационный щит возле Завода железобетонные изделия (поселок Узенка)

Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 55/01 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 желтоқсанда N 8-1-143 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы N 33/08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 13.08.2014 N 33/08 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттарына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (Е.Р. Асаинов – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Ж.М. Ысқақовқа және Октябрь ауданының әкімі Н.Е. Әубәкіровке жүктелсін.
4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы "Қазақстан Республикасының Президентін сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" N 07/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 18 ақпан 2011 жылы N 8-1-129 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 ақпандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 22, 2011 жылғы 24 ақпандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 30 газеттерінде жарияланған).
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі                  Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
N 55/01 қаулысына 1 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайлардың мекенжайлары
N
Аудан атауы
Үй-жайлардың мекенжайы
Жалпы көлемi
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің химия факультетінің акт залы, Мұқанов көшесі, 41 (келісім бойынша)
153 орын
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Саңыраулар мәдениет үйінің акт залы, Н. Әбдіров даңғылы, 31
90 орын
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
N 12 кәсіби лицейдің акт залы, Баженов көшесі, 169
270 орын
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Мемлекеттік қызметшілердің және білім қызметкерлерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлау институтының акт залы, Жәнібеков көшесі, 42 (келісім бойынша)
100 орын
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Д.А. Қонаев атындағы колледждің акт залы, Ермеков көшесі, 28 (келісім бойынша)
70 орын
6.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Молодежный" мәдениет сарайының залы, 22 ықшамаудан
550 орын
7.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Темiржолшылар" мәдениет сарайының залы, М. Мәметова көшесі, 111
420 орын
8.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Жаңа Майқұдық мәдениет сарайының кіші залы, Магнитогорская көшесі, 19
100 орын
Қарағанды қаласы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 1 желтоқсандағы
N 55/01 қаулысына 2 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
баспа материалдарды орналастыру орындарының орналасуы
N
Аудан атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
С. Сейфуллин көшесі бойынша "Монша" аялдамасындағы музыкалық комедия театрының ақпараттық қалқаны
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылындағы "Сарыарқа" кинотеатрының жанындағы, ақпараттық қалқан
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Степной-3 ықшамауданы, "Турист" дүкенi аялдамасындағы ақпараттық қалқан
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Ерубаев көшесі - Бейбiтшiлiк бульвары қиылысындағы Қ. Байжанов атындағы концерттiк бiрлестiктiң ақпараттық қалқандары
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы кеншілер мәдениет сарайы жанындағы ақпараттық қалқан
6.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы С. Сейфуллин атындағы қазақ драма театрының алдындағы ақпараттық қалқан
7.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылы бойынша "Емхана" аялдамасындағы ақпараттық қалқан
8.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
К. Станиславский атындағы орыс драма театрының алдындағы ақпараттық қалқан
9.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы Қ. Байжанов атындағы концерт залының алдындағы ақпараттық қалқан
10.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы "Грандстор" сауда үйінің алдындағы жарнама қалқаны
11.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Ботагөз" кинотеатрының ауданындағы ақпараттық қалқан
12.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Ұмай" сауда үйінің алдындағы ақпараттық қалқан
13.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 21 ықшамаудан
14.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Автобекеттегі ақпараттық қалқан, 23 ықшамаудан
15.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Мануильский көшесі, 6 бойынша, ақпараттық қалқан (Сұрыптау)
16.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Темір битон бұиымдары зауытының жанындағы ақпараттық қалқан (Узенка поселкесі)