Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2012 год
Постановление акимата города Караганды от 29 декабря 2011 года N 64/03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 10 января 2012 года N 8-1-149. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25 декабря 2012 года N 14/151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25.12.2012 N 14/151 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2012 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Уполномоченному органу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Искаков Ж.Б.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким города                                Б. Абдишев
Приложение
к постановлению
акимата города Караганды
29 декабря 2011 года № 64/03
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2012 год
№ п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия, месяц
Условия работ
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
30
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
2 305 260
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры и отдыха"
30
Благоустройство, озеленение, уборка территории
Бюджет города Караганды
2 305 260
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
3
Коммунальное государственное предприятие "Горсвет"
20
Работа по содержанию линий освещения
Бюджет города Караганды

2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 64/03 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 қаңтарда N 8-1-149 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 14/151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012.12.25 N 14/151 (ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне сәйкес, Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесi, жұмыс түрлерi мен көлемдерi, қаржыландыру көзi мен қатысу мерзiмi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екi ең төменгi еңбекақы мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Уәкiлеттi орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Ысқақов Ж.Б.) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгiлiк шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсiн.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қала әкімі                                 Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 желтоқсан
N 64/03 қаулысына қосымша
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
N р/с
Мекемелердің атауы
адам саны
жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
жұмыс көлемі, теңге
Қатысу мерзімі, ай
Жұмыстың жағдайлары
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
30
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
2 305 260
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
2
"Мәдениет және демалыс бақтарының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
Көркейту, көгалдандыру, аймақтарды тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
2 305 260
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
3
"Қалалық жарық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
20
Жарық беру желілерін күтіп ұстау бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті

1 536 840
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского района"
82
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок
Бюджет города Караганды
6 301 044
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
5
Государственное учреждение "Аппарат акима района имени Казыбек би"
92
Благоустройство района, санитарная очистка пустырей, уборка парков и скверов, обследование технического состояния жилых домов, инвентаризация лифтового хозяйства, обследование газораспределительных установок и светового оформления района, делопроизводство и разработка социальной карты района
Бюджет города Караганды
7 069 464
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
6
Государственное учреждение "Аппарат акима города Караганды"
60
Обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Караганды
4 610 520
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
7
Государственное учреждение "Налоговое управление по району имени Казыбек би города Караганды"
25
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1 921 050
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
8
Государственное учреждение "Налоговое управление по Октябрьскому району города Караганды"
25
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1 921 050
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
30
Работа с подростками и молодежью в дворовых клубах по месту жительства, уборка прилегающих территорий
Бюджет города Караганды
2 305 260
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
10
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
2 689 470
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
11
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды"
35
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
Бюджет города Караганды
2 689 470
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
12
Государственное учреждение "Департамент юстиции Карагандинской области"

1 536 840
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
4
"Октябрь ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
82
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын тексеру, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
6 301 044
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
5
"Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
92
Ауданды көркейту, бос жерлерді санитарлық тазарту, парктер мен скверлерді жинау, тұрғын үйлердің техникалық жағдайын тексеру, лифтілік шаруашылықты түгендеу, газ тарату қондырғыларын және ауданды жарықпен безендіруді тексеру, іс жүргізу мен ауданның әлеуметтік картасын жасау
Қарағанды қаласының бюджеті
7 069 464
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
6
"Қарағанды қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
60
Құжаттарды жөңдеу, көбейту және тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
4 610 520
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
7
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
25
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1 921 050
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
8
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
25
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын тарату
Қарағанды қаласының бюджеті
1 921 050
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
9
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
Тұрғылықты жері бойынша аула клубтарында жасөспірімдермен және жастармен жұмыс, іргелес аумақты тазалау
Қарағанды қаласының бюджеті
2 305 260
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
10
"Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
2 689 470
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
11
"Қарағанды қаласы Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
35
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, шақыру қағазын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
2 689 470
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
12
"Қарағанды облысының әділет департаменті" мемлекеттік мекемесі

100
Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию Электронного Архива Регистра Недвижимости
Бюджет города Караганды
7 684 200
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
13
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды"
25
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа, по постановке в очередь на получение жилья, разноска документов, обработка архивной документации
Бюджет города Караганды
1 921 050
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
14
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Караганды"
18
Контент-анализ местных средств массовой информации, обновление базы данных молодежных организаций и национальных культурных центров
Бюджет города Караганды
1 383 156
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
15
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Караганды"
25
Ведение электронной базы, обработка документов
Бюджет города Караганды
1 921 050
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
16
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
20
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Караганды
1 536 840
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
17
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Караганды"
20
Обработка документов по выполнению антикризисной программы
Бюджет города Караганды
1 536 840
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды"
91
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты, уточнение социальной карты города, обработка документов
Бюджет города Караганды
7 007 288
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
19
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости по району имени Казыбек би города Караганды"
25
Обработка документов
Бюджет города Караганды
1 921 050
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
20
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости Октябрьского района города Караганды"
20
Обработка документов
Бюджет города Караганды
1 536 840
2
Определяется в соответствии с действующим законодательством
21
Государственное учреждение "Отделение социальной помощи на дому района имени Казыбек би"
24
Подворный обход, уточнение социальной карты, составление актов обследования, выявление одинокопроживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды

100
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, жылжымайтын мүлік тіркелімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Қарағанды қаласының бюджеті
7 684 200
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
13
"Қарағанды қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
25
Жолаушылар мен жүкті тасымалдау келісімшартын жасау жөніндегі, тұрғын үй алуға кезекке қою бойынша құжаттарды өңдеу, құжаттар тарату, мұрағат құжаттарын өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 921 050
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
14
"Қарағанды қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18
Жастар ұйымдары мен ұлттық - мәдени орталықтардың мәліметтер базасымен жұмыс жүргізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 383 156
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
15
"Қарағанды қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
25
Электрондық база жүргізу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
Қарағанды қаласының бюджеті
1 921 050
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
16
"Қарағанды қаласының жер қатынастар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Тізілімдер мен хабарландыру хаттарды дайындау жұмысы, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 536 840
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
17
"Қарағанды қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
Дағдарысқа қарсы бағдарламаларды орындау бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 536 840
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
18
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
91
Әлеуметтік төлемдер алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аула аралау, қаланың әлеуметтік картасын нақтылау, құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
7 007 288
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
19
"Қарағанды қаласының Қазыбек би ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 921 050
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
20
"Қарағанды қаласының Октябрь ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1 536 840
2
Қолданыстағы заңдарға сәйкес анықталады
21
"Қазыбек би атындағы ауданның үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімі" мемлекеттік мекемесі
24
Аула аралау, әлеуметтік картаны нақтылау, тексеру актілерін құру, құжаттар өңдеу, аудан бойынша жалғыз тұратын қарт адамдарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті