О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 34/413. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 декабря 2011 года N 8-2-147. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5655959 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4369622 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8626 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20590 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1257121 тысячи тенге;
2) затраты – 5861218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205259 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 205259 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2012 N 4/25 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.04.2012 N 5/42 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.06.2012 N 7/61 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.08.2012 N 9/74 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.11.2012 N 10/82 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.12.2012 N 11/90 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2012 год в сумме 808008 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 1257121 тысячи тенге.

2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 34/413 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 8-2-147 тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5655959 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4369622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 20590 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1257121 мың теңге;
2) шығындар – 5861218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205259 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 205259 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.03.19 N 4/25 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.10 N 5/42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.13 N 7/61 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.17 N 9/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.12 N 10/82 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.11 N 11/90 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 808008 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдері құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттерінің 1257121 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 10.04.2012 N 5/42 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.06.2012 N 7/61 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.08.2012 N 9/74 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.11.2012 N 10/82 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.12.2012 N 11/90 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2012 год согласно приложению 4.
5. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских Акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2012 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2012 год, согласно приложению 6.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год, согласно приложению 7.
8. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Учесть в бюджете города на 2012 год повышение окладов (тарифных ставок) на 25 процентов работающих в сельской местности специалистов учреждений социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с тарифными ставками специалистов городских учреждений, выполняющих такую же деятельность.
10. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2012 год в сумме 49558 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 17.08.2012 N 9/74 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.11.2012 N 10/82 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.12.2012 N 11/90 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             Ярмак Н.И.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Жезказгана"            Ставицкая В.А.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.04.10 N 5/42 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.13 N 7/61 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.17 N 9/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.12 N 10/82 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.11 N 11/90 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері және кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Талап, Кеңгір және Малшыбай селолық әкімдер аппаратының шығындары 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
9. 2012 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мекемелердің селолық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық мекемелерде осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға көтеру ескерілсін.
10. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 49558 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012.08.17 N 9/74 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.12 N 10/82 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.11 N 11/90 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
11. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысының
міндетін атқарушы                          Ярмак Н.И.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ставицкая В.А.

1462
040
Реализация государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования
218286
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1983236
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1983236
004
Общеобразовательное обучение
1797686
005
Дополнительное образование для детей и юношества
133675
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
936
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
50939
9
Прочие услуги в области образования
54429
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
54429
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28944
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25485
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
278198
2
Социальная помощь
259001
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243026
002
Программа занятости
52070
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
5469
006
Оказание жилищной помощи
242
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45994
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

1462
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
218286
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1983236
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1983236
004
Жалпы білім беру
1797686
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
133675
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
936
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
50939
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
54429
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
54429
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28944
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25485
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2250
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
278198
2
Әлеуметтік көмек
259001
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243026
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52070
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5469
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
242
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45994
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

29439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62090
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2363
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16131
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15975
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15975
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19197
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18884
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
313
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1123455
1
Жилищное хозяйство
321563
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34258
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
4440
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12440
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
17378
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
277089
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
158807
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118282
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9166
005
Капитальные расходы государственного органа
1050
2
Коммунальное хозяйство
530846
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80078
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
47844
028
Развитие коммунального хозяйства
32234
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

29439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62090
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2363
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16131
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15975
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15975
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19197
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18884
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
313
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1123455
1
Тұрғын үй шаруашылығы
321563
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34258
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен шығару
4440
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12440
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
17378
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
277089
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
158807
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
118282
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10216
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9166
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1050
2
Коммуналдық шаруашылық
530846
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80078
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
47844
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
32234
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Привязка и корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в городе Жезказган
Строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в городе Жезказган
Корректировка проектно-сметной документации 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в квартале 74 по ул. Гагарина 70/1

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласындағы жалға берілетін 5-қабатты 30-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына арналған жобалық сметалық құжаттамасын қосу және түзету
Жезқазған қаласында 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үй құрылысы
74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/1 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үйдің жобалық сметалық құжаттамасын түзету

Привязка 5-ти этажного 30-ти квартирного арендного жилого дома в квартале 74 по ул. Гагарина 70/3
Привязка 4-х этажного 36-ти квартирного жилого дома в квартале 66
Привязка 3-х этажного 18-ти квартирного жилого дома в квартале 69
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры II очереди 8 микрорайона
Разработка проектно-сметной документации на подключение к инженерным сетям 3-х этажного 18-ти квартирного жилого дома по ул. Шевченко,23 А

74 орамдағы Гагарин көшесі, 70/3 5 қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үйді байлау
66 орамдағы 4 қабатты 36 пәтерлі тұрғын үйді байлау
69 орамдағы 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйді байлау
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8 шағын ауданының II кезектегі инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
Шевченко көшесі, 23 А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйді инженерлік жүйелерге қосуға жоба сметалық құжаттамасын әзірлеу

0 74
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и модернизацию тепловых сетей города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию хозпитьевых очистных сооружений города Жезказган
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских дорог
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию автодороги по ул. Абая
Приложение 7
к решению XXXIV сессии
Жезказганского городского маслихата
от 6 декабря 2011 года N 34/413
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Жезқазған қаласындағы жылу жүйесін қайта жаңартуға және жетілдіруге жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Жезқазған қаласының қалалық ішкі су құбыры жүйесін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Қалаішілік жолдарды қайта жаңартуға жоба-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
Абай көшесіндегі автожолдарды қайта жаңартуға жоба- сметалық құжаттамасын әзірлеу
Жезқазған қалалық мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының № 34/413 шешіміне
7 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру