О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 37/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 8 апреля 2011 года N 8-3-116. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-112, опубликовано в газете "Второе счастье" от 17 января 2011 года N 1), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8843475" заменить цифрами "9024300";
цифры "584916" заменить цифрами "765741";
в подпункте 2):
цифры "8775631" заменить цифрами "9218050";
в подпункте 3):
в первом и во втором абзацах цифры "0" заменить цифрами "434000";
в подпункте 5):
слова "70844 тысяч тенге" заменить словами "минус 624750 тысяч тенге";
в подпункте 6):
слова "минус 70844 тысяч тенге" заменить словами "624750 тысяч тенге";
цифры "0" заменить цифрами "434000";
в третьем абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 261594 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Учесть, что полученные целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского и областного бюджетов на 2011 год в сумме 765741 тысяч тенге предусмотрены:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 168000 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 31000 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 124387 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 135803 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5541 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 149872 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 51132 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 58061 тысяч тенге;

Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 37/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 сәуірде N 8-3-116 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы ХХХІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 376 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-112 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"8843475" сандары "9024300" сандарымен ауыстырылсын;
"584916" сандары "765741" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"8775631" сандары "9218050" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші және екінші азатжолдардағы "0" сандары "434000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"70844 мың теңге" сөздері "624750 мың теңге алу" сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"70844 мың теңге алу" сөздері "624750 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;
"0" сандары "434000" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 261594 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. Республикалық және облыстық бюджеттерден 2011 жылға алынған 765741 мың теңге сомасындағы нысаналы ағымдағы трансферттер мен даму трансферттері келесілерге көзделгені ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға 168000 мың теңге сомасында;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 31000 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 124387 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 135803 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 5541 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 4097 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 149872 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға 51132 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 58061 мың теңге сомасында;

на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы в сумме 3510 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг в сумме 10865 тысяч тенге;
на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020 в сумме 858 тысяч тенге;
на создание и обеспечение деятельности центра занятости в сумме 16354 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 801 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 5460 тысяч тенге.";
3) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год полученные бюджетные кредиты на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 434000 тысяч тенге.";
4) дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 468 тысяч тенге.";
5) в подпункте 2) пункта 5 слова "и трамвая" исключить.
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Ф. Валеев
Секретарь маслихата
А. Аркатов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
Б. Кунакаева
25 марта 2011 года
Приложение 1
к решению 37 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 25 марта 2011 года N 37/4
Приложение 1
к решению 34 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 34/5
Городской бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 3510 мың теңге сомасында;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 10865 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 858 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құру және қызметін қамтамасыз етуге 16354 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 801 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 5460 мың теңге сомасында.";
3) келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 434000 мың теңге сомасында алынған бюджеттік кредиттердің тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға көзделгені ескерілсін.";
4) келесі мазмұндағы 2-2 тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 468 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.";
5) 5-тармақтың 2) тармақшасындағы "және трамвайдан" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Ф. Валеев
Мәслихат хатшысы
А. Аркатов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Қонақаева
2011 жылғы 25 наурыз
Теміртау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
37 сессиясының N 37/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
34 сессиясының N 34/5 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулары
1
2
3
4
5
І. Кірістер