О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2011 года N 54/410. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 5 января 2012 года N 8-4-262. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 334 218 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 613 699 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35 162 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 109 676 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 575 681 тысяч тенге;
2) затраты – 5 410 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 377 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 109 377 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 16 142 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 16 142 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 168 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 168 886 тысяч тенге:
поступление займов – 109 377 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 59 509 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.06.2012 N 5/41 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.07.2012 N 6/47 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.10.2012 N 9/75 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.11.2012 N 10/79 (вводится в действие с 01.01.2012); от 14.12.2012 N 11/87 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 43 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 1 129 258 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 54/410 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 қаңтарда N 8-4-262 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 5 334 218 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 613 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 676 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 575 681 мың теңге;
2) шығындар – 5 410 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 377 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 109 377 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 16 142 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 16 142 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – алу 168 886 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 168 886 мың теңге:
қарыздар түсімі – 109 377 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдалыналатын қалдықтары – 59 509 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.12 N 5/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.18 N 6/47 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.08 N 9/75 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.08 N 10/79 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.14 N 11/87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 43 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2012 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 1 129 258 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.

4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 107 424 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 41 940 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 11 427 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.12.2012 N 11/87 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 40 032 тысяч тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 089 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий.
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 666 тысяч тенге на введение стандартов специальных социальных услуг.
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 18 139 тысяч тенге на реализацию мероприятий Программы занятости 2020.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.12.2012 N 11/87 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 107 424 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 41 940 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 11 427 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.12.14 N 11/87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерін төлеуге 40 032 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 2 089 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
9. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 5 666 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
10. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шараларын іске асыруға 18 139 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.12.14 N 11/87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 3 610 тысяч тенге на субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012).
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 940 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33(вводится в действие с 01.01.2012); от 14.12.2012 N 11/87 (вводится в действие с 01.01.2012).
12-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 302 950 тысяч тенге на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012).
12-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 070 тысяч тенге на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12.06.2012 N 5/41 (вводится в действие с 01.01.2012).
12-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 187 516 тысяч тенге на жилищно-коммунальное хозяйство.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-3 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012).
13. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 158 722 тысяч тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012).

11. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданiшiлiк қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 3 610 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақы төлемін жоғарылатуға 940 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.14 N 11/87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
12-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешу бойынша іс-шаралар өткізуге 302 950 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде iс-шаралар өткізуге 2 070 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.06.12 N 5/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12-3. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына 187 516 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
13. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 158 722 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

14. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 28 000 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
15. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 318 724 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.11.2012 N 10/79 (вводится в действие с 01.01.2012).
15-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 217 174 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2012 N 8/68 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.11.2012 N 10/79 (вводится в действие с 01.01.2012).
15-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 0 тысячи тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.12.2012 N 11/87 (вводится в действие с 01.01.2012).
16. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2012 год в сумме 17 359 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11.04.2012 N 3/33 (вводится в действие с 01.01.2012).
17. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2012 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Конырат, Саяк, Гулшат, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению.
18. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2012 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.

14. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 28 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
15. 2012 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 318 724 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.08 N 10/79 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
15-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға 217 174 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.08.15 N 8/68 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.08 N 10/79 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
15-2. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға 0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.12.14 N 11/87 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
16. Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 17 359 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 16-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.04.11 N 3/33 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
17. Қоңырат, Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
18. 2012 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.

19. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 8 к настоящему решению.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Е. Балмагамбетов
Секретарь городского маслихата
И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 8 декабря 2011 года N 54/410
Городской бюджет на 2012 год

19. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
20. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Е. Балмагамбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы
И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
N 54/410 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет

905
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
193831
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2213323
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2213323
004
Общеобразовательное обучение
2078740
005
Дополнительное образование для детей и юношества
92608
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
940
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
41035
9
Прочие услуги в области образования
89325
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79325
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
35293
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4000
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
40032
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10000
05
Здравоохранение
2070
2
Охрана здоровья населения
2070
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2070
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2070
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
233689
2
Социальная помощь
198148
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3226
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3226
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
187087
002
Программа занятости
60735
005
Государственная адресная социальная помощь
1168
006
Оказание жилищной помощи
2820
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

905
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
193831
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2213323
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2213323
004
Жалпы бiлiм беру
2078740
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
92608
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
940
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп - интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
41035
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
89325
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79325
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
35293
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс iс-шараларды өткiзу
4000
020
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
40032
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
10000
05
Денсаулық сақтау
2070
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2070
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2070
024
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде iс-шаралар өткiзу"
2070
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
233689
2
Әлеуметтiк көмек
198148
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3226
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
3226
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
187087
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60735
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1168
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
2820
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек

57476
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1246
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34321
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3340
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13299
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12682
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7835
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
7835
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35541
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32433
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
793
021
Капитальные расходы государственного органа
2315
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1469142
1
Жилищное хозяйство
494396
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1007
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1007
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77161
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
77161
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
412073
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
162626
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28000
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
221447
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

57476
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1246
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34321
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
3340
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
13299
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
12682
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7835
012
Жергiлiктi өкiлдiк органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
7835
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35541
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35541
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
32433
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
793
021
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2315
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1469142
1
Тұрғын үй шаруашылығы
494396
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1007
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1007
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77161
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
77161
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
412073
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
162626
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
28000
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
221447
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
0
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
4155
001
Жергiлiктi деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

Сноска. Приложение 8 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.10.2012 N 9/75 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
9
Прочие услуги в области образования
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.10.08 N 9/75 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау жүйесiн дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт және туризм объектiлерiн дамыту
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлiк инфрақұрылымын дамыту