О внесении изменений в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение ХХXVIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 6 июня 2011 года N 339. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 24 июня 2011 года N 8-5-111. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-105, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2010 года N 51-1), в которые внесены изменения решением ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2011 года N 322 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-108, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 апреля 2011 года N 17) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 264 649" заменить цифрами "1 244 349";
цифры "497 164" заменить цифрами "529 070";
цифры "1 456" заменить цифрами "1 750";
цифры "765 376" заменить цифрами "712 876";
в подпункте 2):
цифры "1 304 829" заменить цифрами "1 337 029";
в подпункте 5):
цифры "минус 40 180" заменить цифрами "минус 92 680";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "40 180" заменить цифрами "92 680";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "52 500";
2) приложения N 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХVIII сессии                С. Кутпеисов
Секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение 1
к решению XXXVIII сессии
Каражалского городского маслихата
от 6 июня 2011 года N 339
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Бюджет города Каражал на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I) Доходы

Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 маусымдағы ХХXVІII сессиясының N 339 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 маусымда N 8-5-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-105, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 51-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы ХХХVI сессиясының N 322 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-108, 2011 жылғы 23 сәуірде N 17 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 264 649" сандары "1 244 349" сандарына ауыстырылсын;
"497 164" сандары "529 070" сандарына ауыстырылсын;
"1 456" сандары "1 750" сандарына ауыстырылсын;
"765 376" сандары "712 876" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 304 829" сандары "1 337 029" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 40 180" сандары "алу 92 680" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "40 180" сандары "92 680" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "52 500" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 1, 6, 7 қосымшалары, осы шешімнің N 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХХХVIII сессияның төрағасы                 С. Құтпеисов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 6 маусымдағы
XXXVIII сессиясының N 339 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

5259
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5259

5259
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5259