О внесении изменений в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение ХХXХIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2011 года N 396. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 24 ноября 2011 года N 8-5-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-105, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2010 года N 51-1), в которое внесены изменения решением ХХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2011 года N 322 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-108, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 апреля 2011 года N 17), решением ХХХVIII сессии Каражалского городского маслихата от 6 июня 2011 года N 339 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-111, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 2 июля 2011 года N 27), решением ХХХХI сессии Каражалского городского маслихата от 17 августа 2011 года N 365 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 300 "О бюджете города на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-114, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 3 сентября 2011 года N 36) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы ХХXХIV сессиясының N 396 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада N 8-5-116 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХХIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-105, 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 51-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы ХХХVI сессиясының N 322 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-108, 2011 жылғы 23 сәуірде N 17 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 маусымдағы ХХХVIII сессиясының N 339 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-111, 2011 жылғы 2 шілдеде N 27 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы ХХХХI сессиясының N 365 "Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 300 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-114, 2011 жылғы 3 қыркүйекте N 36 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:

цифры "1 287 231" заменить цифрами "1 349 016";
цифры "556 584" заменить цифрами "556 511";
цифры "1 886" заменить цифрами "10 230";
цифры "693" заменить цифрами "874";
цифры "728 068" заменить цифрами "781 401";
в подпункте 2):
цифры "1 380 721" заменить цифрами "1 390 005";
в подпункте 5):
цифры "минус 92 680" заменить цифрами "минус 40 179";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "92 680" заменить цифрами "40 179";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "52 501";
2) приложения N 14567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХХIV сессии                 Т. Касимов
Секретарь городского маслихата             Н. Кадирсизов
Приложение 1
к решению XXXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 14 ноября 2011 года N 396
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Бюджет города Каражал на 2011 год
Категория
сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"1 287 231" сандары "1 349 016" сандарына ауыстырылсын;
"556 584" сандары "556 511" сандарына ауыстырылсын;
"1 886" сандары "10 230" сандарына ауыстырылсын;
"693" сандары "874" сандарына ауыстырылсын;
"728 068" сандары "781 401" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 380 721" сандары "1 390 005" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 92 680" сандары "алу 40 179" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "92 680" сандары "40 179" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" саны "52 501" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 14567 қосымшалары, осы шешімнің N 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ХХХХIV сессияның төрағасы                  Т. Қасимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
XXXXIV сессиясының N 396 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1) Кірістер

На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
66101
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
в том числе:
- в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
19644
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Областное управление строительства
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 3
к решению XXXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 14 ноября 2011 года N 396
Приложение 5
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2011 год по администраторам бюджетных программ
Наименование
сумма (тыс. тенге)
Всего

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
66101
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
оның ішінде:
Еңбек ресурстарын ұтымдығын жоғарлату шеңберінде
19644
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
52500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
XXXXIV сессиясының N 396 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы

220234
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
Целевые трансферты на развития
85745
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Целевые текущие трансферты
81989
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12868
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12744
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
124
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
42043
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7560
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27109
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
6474
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
900
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8920
На введение стандартов специальных социальных услуг
2966
Обеспечение деятельности центров занятости
5954
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3829
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3829
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14329
На обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
14329
Целевые трансферты на развития
85745
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85745
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
66101
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
19644
Бюджетные кредиты
52500
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52500
Строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020
52500
Приложение 4
к решению XXXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 14 ноября 2011 года N 396
Приложение 6
к решению XXXIV сессии
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 300
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Жайрем
Программа
сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку

220234
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
Нысаналы даму трансферттері
85745
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
81989
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12868
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
12744
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
124
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене тәрбиесі және спорт бөлімі
42043
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдер
7560
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
27109
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
6474
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
900
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
8920
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандартын енгізуге
2966
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
5954
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3829
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3829
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14329
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
14329
Нысаналы даму трансферттері:
85745
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
85745
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
66101
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
19644
Бюджеттік несие
52500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
52500
Қаражал қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
XXXXIV сессиясының N 396 шешіміне
4 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXIV сессиясының N 300 шешіміне
6 қосымша
Жәйрем кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары

5497
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5497

5497
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5497