О внесении изменений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 августа 2011 года N 444. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 19 августа 2011 года N 8-6-125. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 29 декабря 2010 года за N 8-6-113 и опубликовано 31 декабря 2010 года в N 104-105 (1865-1866) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением ХХХІІІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 415 "О внесении изменений и дополнений в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 апреля 2011 года за N 8-6-119 и опубликовано 20 апреля 2011 года в N 31 (1897) газеты "Шарайна"), решением ХХХІV сессии Сатпаевского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 430 "О внесении изменения в решение ХХХI сессии Сатпаевского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 385 "О городском бюджете на 2011 – 2013 годы" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 28 июня 2011 года за N 8-6-124 и опубликовано 6 июля 2011 года в N 51 (1917) газеты "Шарайна"), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 млрд. 115 млн. 190 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 111 млн. 354 тыс.";
цифры "2 млрд. 042 млн. 160 тыс." заменить цифрами "2 млрд. 038 млн. 324 тыс.";
в подпункте 2):
цифры "3 млрд. 483 млн. 961 тыс." заменить цифрами "3 млрд. 480 млн. 125 тыс.";
2) в пункте 3:
в абзаце третьем цифры "9 млн. 240 тыс." заменить цифрами "7 млн. 040 тыс.";
в абзаце пятнадцатом цифры "5 млн. 400 тыс." заменить цифрами "4 млн. 364 тыс.";
в абзаце девятнадцатом знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
абзац двадцатый исключить;

Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы N 444 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 тамызда N 8-6-125 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда 8-6-113 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы 104-105 (1865-1866) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы ХХХІІІ сессиясының N 415 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 8-6-119 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі 31 (1897) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихаттың "2011 – 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 385 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы ХХХІV сессиясының N 430 шешімімен (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 маусымда 8-6-124 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 6 шілдедегі 51 (1917) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 млрд. 115 млн. 190 мың" сандары "3 млрд. 111 млн. 354 мың" сандарына ауыстырылсын;
"2 млрд. 042 млн. 160 мың" сандары "2 млрд. 038 млн. 324 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 млрд. 483 млн. 961 мың" сандары "3 млрд. 480 млн. 125 мың" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
үшінші абзацтағы "9 млн. 240 мың" сандары "7 млн. 040 мың" сандарына ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "5 млн. 400 мың" сандары "4 млн. 364 мың" сандарына ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзац алынып тасталсын;